Riga Open 2013 aizceļo uz Dāniju

Rīgā, Kērlinga Hallē no 23. līdz 25. augustam norisinājās starptautiskais kērlinga turnīrs Riga Open 2013 par kura uzvarētājiem ar piecām uzvarām piecās spēlēs kļuva Dānijas jaukto komandu izlase Team Jensen (Joel Ostrowski, Soren „Shuffle” Jensen, Camilla Jensen, Pavla Rubasova), kuri finālā ļoti pārliecinoši uzveica Igaunijas jaukto komandu izlasi Team Lill (Erki Lill, Harri Lill, Maile Mölder, Küllike Ustav) ar rezultātu 9 – 1. Spēlē par trešo vietu tikās Team Gray (Brian Gray, Ainārs Gulbis, Raivis Bušmanis, Artūrs Volkovičs) un Norvēģijas otrā stiprākā vīriešu komanda Team Høiberg (Markus Høiberg, Steffen Walstad, Magnus Nedregotten, Sander Rølvåg) un ļoti saspringtā spēlē uzvaru pēdējā endā izcīnīja Team Gray.

Sudraba grupā (5. līdz 8. vietai)  spēlē par piekto vietu tikās Ungārijas jaukto komandu izlase Team Nagy un 2013. gada Latvijas kērlinga vicečempiones Team Staša-Šaršūne un šeit pārāki izrādījās Ungāru sportisti – 10 : 4. Spēlē par 7. vietu tikās Latvijas vīriešu un jaukto komandu izlases – Team Gulbis un Team Veidemanis. Šajā duelī tikai pateicoties diviem gūtiem punktiem pēdējā spēles endā vīriešu izlase spēja „izraut” uzvaru 7 – 6.

Bronzas grupā (9. līdz 12. vietai) spēlē par devīto vieto tikās Lietuvas vīriešu izlase Team Vyskupaitis un Team Trukšāns un arī šajā duelī pārāki izrādījās viesi, kuri svinēja uzvaru ar 6 – 4. Savukārt spēli par 11. vietu aizvadīja Latvijas sieviešu izlase 2013. /2014. gada sezonā Team Regža un Baltkrievijas sievieš izlase Team Pauliuchyk un šajā spēlē uzvaru izcīnīja Latvijas komanda ar rezultātu 5 – 3.

Riga Open 2013 organizētāji vēlas pateikties visiem turnīra dalībniekiem par lieliskajām spēlēm, sniegumu un atmosfēru turnīra laikā, kā arī novēlēt veiksmi visām komandām gaidāmajā sezonā! Īpaši vēlam veiksmi Latvijas, kā arī Igaunijas, Ungārijas un Dānijas jaukto komandu izlasēm 2013. gada Eiropas Čempionātā jauktajām komandām Skotijas galvaspilsētā Edinburgā no 13. līdz 22. septembrim.

Latvijas Kērlinga Asociācija organizē starptautisko kērlinga turnīru Riga Open ar Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un Sporta Departamenta atbalstu.

Latvijas Kērlinga Asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Mārtiņ - doma bija ļaut valstvienībai iesēsties lidmašīnā :)
2013-09-12 14:38:41
Ja kas, tad mūsu valstsvienība sāk šo sestdien savas gaitas Eiropas MIX čempionātā Edinburgā. Jocīgi, ka info par to ir apaļa 0...
2013-09-11 20:20:59
Viens zaudējums Dāņiem tomēr bija! :)
2013-09-03 15:12:16

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji