Sākas pieteikšanās 2013./2014.g. sezonas Latvijas vīriešu un sieviešu čempionātiem

Saskaņā ar Latvijas Kērlinga asociācijas 2013./2014.gada sezonas kalendāro plānu Latvijas čempionātu vīriešu un sieviešu konkurencē plānots aizvadīt 2013.gada 7. un 8. decembrī (B grupas spēles) un 2014. gada 17.,18.,19., 24., 25., 26. janvārī, 1., 2., 8., 9.  februārī (A grupas spēles), 23. un 24. februāris finālspēles. Precīzs čempionāta kalendārs tiks sastādīts pēc pieteikuma termiņā beigām (atkarīgs no komandu skaita). 

Saskaņā ar nolikumu, ja piesakās 9 (deviņas) vai vairāk komandas, tad tiek rīkots B grupas turnīrs. Komandas, kas izcīnīja pirmās sešas vietas pagājušā gada čempionātā, automātiski nodrošina dalību A grupā. Pārējām komandām ir jāstartē B grupā, no kuras divas labākās komandas izcīnīs tiesības piedalīties A grupas turnīrā. 

Dalības maksa apmērs tiks noteikts atkarībā no pieteikto komandu skaita, bet tas nebūs lielāks kā Ls 485 no komandas. 

Dalības maksas samaksas noteikumi (apjoms un termiņi) tiks paziņoti līdz 2013.gada 15.novembrim. 

Visas spēles norisināsies Rīgā, Kērlinga hallē Biķernieku ielā 121h. 

Komandu pieteikumi dalībai Latvijas čempionātā vīriešu un sieviešu konkurencē, jāiesniedz nosūtot uz e-pastu: lc@curling.lv vaicurling@curling.lv vai iesniedzot personīgi Kērlinga hallē līdz 2013.gada 10.novembrim. 

Pieteikums dalībai Latvijas kērlinga čempionātā šeit.

Latvijas kērlinga čempionāta nolikums, komandu vizuālās identitātes noteikumi un cita noderīga informācijas par čempionātu ir atrodama sadaļā „Kērlings Latvijā / Dokumenti”.

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji