Latvijas sieviešu izlase iegūst 7. vietu 2013. gada Eiropas kērlinga čempionātā

Latvijas sieviešu izlase rīta spēlē 2013. gada Eiropas kērlinga čempionātā uzvarēja Norvēģijas sportistes, izcīnot trešo uzvaru čempionāta ietvaros un ierinodojoties 7. vietā kopvērtējumā. Spēle tika uzvarēta dramatiskā veidā, jo uzsākot spēles noslēdzošo, desmito endu Latvijas izlase atradās iedzinējos ar 5 – 6 taču ar pēdējo komandas skipa Evitas Regžas metienu tika gūti četri punkti un gala rezultāts 9 – 6.

Šis ir Latvijas agstākais sasniegums Eiropas čempionātos un nodrošina automātisku kvalifikāciju 2014. gada Pasaules Kērlinga Čempionātam, kas norisināsies Kanādas pilsēta Saint Džonā no 15. līdz 23. martam un šī būs trešā reize kad Latvija tiek pārstāvēta Pasaules sieviešu kērlinga čempionātā un pēc Latvijas izlases dalības 2013. gada Pasaules sieviešu kērlinga čempionātā Rīgā Latvijas komandas pirmo reizi tiks pārstāvētas Pasaules čempionātā divus gadus pēc kārtas.

Arī vīriešu izlasei, kura ieņemot 8. vietu vīriešu konkurences kopvērtējumā nodrošināja Latvijas dalību 2014. gada Eiropas čempionāta A grupas turnīrā, saglabā iespēju izcīnīt ceļazīmi uz Pasaules čempionātu tā kā viņiem vēl ir jāaizvada World Challange  (spēļu sērija līdz divām uzvarām ar EČ B grupas uzvarētāju) izspēle. Pirmā spēle paredzēta piektdien, 29. novembrī, pulksten 21:00. Spēles pretinieks vēl nav zināms tā kā vēl ir jāaizvada B grupas page play-off turnīrs lai noskaidrotu zelta medaļu ieguvēju.

Latvijas vīriešu izlases sastāvs dalībai 2013. gada Eiropas Kērlinga Čempionātā: Ritvars Gulbis (skips), Normunds Šaršūns, Aivars Avotiņš, Artūrs Gerhards, Raivis Bušmanis, treneris – Roberts Krusts, nacionālo izlašu trenere – Karri Willms.

Latvijas sieviešu izlases sastāvs dalībai 2013. gada Eiropas Kērlinga Čempionāta: Evita Regža (skips), Dace Regža, Ieva Bērziņa, Žaklīna Litauniece, Iluta Linde, treneris – Ansis Regža, nacionālo izlašu trenere – Karri Willms.

Latvijas kērlinga izlašu spēļu rezultātiem iespējams sekot www.ecc2013.curlingevetns.com kā arī www.facebook.com/latviancurlingwww.twitter.com@LatvianCurling un www.curling.lv

Latvijas Kērlinga Asociācija vēlas pateikties Latvijas Republikas Izglītibas un Kultūras Ministrijai un kompānijām ISOSTAR un Goldline par izrādīto atbalsu Latvijas kērlinga izlasēm.

Latvijas Kērlinga Asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

 

Žēl, ka čaļi netika uz Pasauli. Bet tāpat- sveicu ar A grupas saglabāšanu! ;)
2013-11-30 19:34:22

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji