Jelgava Cup 2014 uzvarētāji - ForUs

2014.gada 25. un 26.aprīlī Jelgavas ledus hallē norisinājās 12. starptautiskā kērlinga turnīra «Jelgava Cup 2014». Par turnīra uzvarētājiem un ceļojošā Jelgavas kausa ieguvējiem kļuvusi komanda «ForUs».

Turnīrā piedalījās kērlingisti no Latvijas, Krievijas, Igaunijas, Šveices, Kanādas un Skotijas. 16 komandas tika sadalītas divās grupās, kuras pēc Schenkel sistēmas izspēlēja trīs spēļu kārtas. Pēc šo spēļu rezultātiem komandas tika sadalītas zelta (1. – 8. vieta) un sudraba (9. – 16. vieta) grupā, kuras izspēlēja vēl divas spēļu kārtas.

Šogad pirmās trīs vietas izcīnīja komandas no Latvijas. Par turnīra uzvarētājiem un ceļojošā Jelgavas kausa ieguvējiem kļuva komanda «ForUs» (Aldis Abrickis, Andris Bremanis, Ieva Bērziņa un Ineta Mača). Otrajā vietā ierindojās «Team Gray» (Brian Gray, Ainārs Gulbis un Raivis Bušmanis), savukārt trešajā vietā ierindojās «Pārtija» (Jānis Vonda, Zanda Priste-Vonda, Ričards Vonda, Krišs Vonda un Sanita Saulgrieze).

Par sudraba grupas uzvarētājiem kļuva starptautiskā komanda «GeoCurlers» (Armin Harder, Claude Blatter, Harri Lill un Linda Mangale), otro vietu ieguva komanda «Dream Team» (Maija Prozoroviča, Andis Bušmanis, Arnis Veidemanis, Rasa Lubarte) no Latvijas, savukārt trešajā vietā ierindojās komanda «Amber Deaf» (Ярославцева О., Карпушенкова Т., Никонец Т., Третьякова Ю.) no Krievijas.

Visi spēļu rezultāti pieejami šeit. Fotogalerija no pasākuma pieejama šeit.