Jelgava Cup 2015 uzvar Medved
2015. gada 1. un 2.maijā Jelgavas ledus hallē norisinājās ikgadējais starptautiskais kērlinga turnīrs Jelgava Cup 2015. Turnīrā piedalījās 16 komandas, kuras pārstāvēja spēlētāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas. Komandas tika sadalītas divās grupās, kuras pēc Schenkel sistēmas izspēlēja trīs spēļu kārtas. Pēc šo spēļu rezultātiem komandas tika sadalītas zelta (1. – 8. vieta) un sudraba (9. – 16. vieta) grupā, kur izspēlēja vēl divas spēļu kārtas.

Par turnīra uzvarētājiem un ceļojošā Jelgavas kausa ieguvējiem kļuva komanda «MEDVED» (Alexander Orlov, Vladimir Jakovlev, Pavel Kolobukhov un Anton Porotikov), kuru pārstāvēja spēlētāji no Krievijas un Igaunijas. Otrajā vietā ierindojās pašmāju komanda «PRIEKĀ» (Ansis Regža, Dace Regža, Aivars Purmalis un Maija Prozoroviča), savukārt trešajā vietā ierindojās komanda no Baltkrievijas «TEAM BELARUS» (Alina Pavlyuchik, Arina Sverzhinskaya, Natasha Sverzhinskaya un Darya Bogatova).

Savukārt par sudraba grupas uzvarētājiem kļuva Latvijas junioru vīriešu izlase «LAT JUNIORS» (Andris Bremanis, Jānis Bremanis, Kristaps Vilks, Anrijs Briežkalns un Gundars Bremanis), otro vietu sudraba grupā ieguva Latvijas junioru sieviešu izlase «MAZIŅĀS» (Santa Blumberga, Tīna Siliņa, Helma Gerda Bidiņa, Madara Bremane un Evelīna Barone), savukārt trešajā vietā ierindojās komanda no Lietuvas «LT GAUJA» (Virginija Paulauskaitė, Lina Janulevičiūtė, Asta Vaičekonytė un Olga Dvojeglazova).

8 BREMAŅI 0 23 14 -19

Turnīra organizētāji izsaka pateicību Latvijas kērlinga asociācijai, Jelgavas Sporta servisa centram, atpūtas un sporta kompleksam «Zemgale», olimpiskajam centram «Ventspils», Tukuma ledus hallei un Gintam Caunem par atbalstu turnīra organizēšanā.