Jaukto pāru kērlinga čempionātā noskaidrots spēcīgāko četrinieks
Latvijas jaukto pāru kērlinga čempionātā aizvadītas izšķirošās apakšgrupu un ceturtdaļfināla spēles, un ir noskaidri četri pāri, kas sestdien, 27. februārī, cīnīsies par Latvijas čempionāta medaļām.

A grupā bez zaudējumiem cīnās pagājušā gada Latvijas čempioni un 12. spēcīgāka komanda pasaulē LKK/I.Linde A.Veidemanis. Kā otrie finišēja JKK/I.Rudzīte A.Zentelis, kas sacensības sāka ar diviem zaudējumiem, bet turpinājumā guva trīs uzvaras. Cīņā par trešo vietu grupā, kas garantēja vietu izlēgšanas spēlēs, bija nepieciešama pārspēle starp TKK/S.Blumberga A.Bremanis un RKK/J.Rudzīte J.Rudzītis. Tajā ar 8:3 pārāka bija Talsu kērlinga kluba komanda.

B grupā ar piecām uzvarām sešās spēlēs pirmo vietu ieņēma SK OB/D.Regža A.Regža. Tāda pati bilance arī SK OB/E.Regža R.Freidensons, bet zaudējums savstarpējā spēlē ierindoja viņus otrajā vietā. Apakšgrupas pēdējā spēlē komandai RKK/S.Jeske R.Jeske bija nepieciešama uzvara pret A41/I.Bērziņa R.Gulbis, lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs, tomēr tika piedzīvots zaudējums ekstra endā 6:8. Līdz ar to par trešo vietu pārspēlē bija jācīnās A41/I.Bērziņa R.Gulbis pret TKK/M.Bremane J.Bremanis. Kluba “A41” komanda neizgāja laukumā un tai tika piešķirts tehniskais zaudējums, bet Talsu komanda līdz ar to garantēja vietu izslēgšanas kārtā.

Apakšgrupu uzvarētāji LKK/I.Linde A.Veidemanis un SK OB/D.Regža A.Regža nodrošināja vietu pusfinālā, bet grupu otrās vietas aizvadīja ceturtdaļfināla spēles ar pretējās grupas trešajām komandām par atlikušajām divām vietām pusfinālā.

Ceturtdaļfinālā JKK/I.Rudzīte A.Zentelis ieguva 6:0 pārsvaru pirmajos divos endos pret TKK/M.Bremane J.Bremanis un nosargāja uzvaru līdz spēles beigām - 9:6, savukārt SK OB/E.Regža R.Freidensons neatrada argumentus cīņā pret TKK/S.Blumberga A.Bremanis - piedzīvots zaudējums 1:8.

Latvijas jaukto pāru kērlinga čempionāts noslēgsies 27. februārī, kad pulksten 10:00 tiks aizvadīti  pusfināli un pulksten 13:30 tiks izspēlēts fināls un spēle par trešo vietu.

Jaukto pāru kērlings pirmo reizi ir iekļauts 2018. gada Ziemas Olimpisko spēļu programmā un Latvijas čempioni izcīnīs tiesības Latviju pārstāvēt Pasaules jaukto pāru čempionātā Karlstadē, Zviedrijā no 16. līdz 23. aprīlim, kur tiks dalīti pirmie punkti cīņā par dalību Olimpiskajās spēlēs.

Spēļu tiešraidēm iespējams sekot līdzi Livestream servisā: livestream.com/kerlings/. Spēļu kalendārs pieejams šeit, Rezultāti un kopvērtējums pieejams Latvijas Kērlinga asociācijas mājaslapā www.curling.lv.

Visas spēles notiek Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h. Ieeja uz spēlēm ir bez maksas. Čempionāts tiek aizvadīts ar SIA "Kērlinga halle" un Latvijas Kērlinga asociācijas finansiālu atbalstu.