Junioru izlase EJCT posmā Zviedrijā apstājas ceturtdaļfinālā

Latvijas junioru izlase ceturtdaļfinālā ar 6:7 zaudēja SWE/Kohn komandai, izstājoties no tālākajām cīņām Eiropas junioru kērlinga tūres (EJCT) posmā Livechannel Cup.

Turnīrā, kas no 7. līdz 9. oktobrim norisinās Harnosandā, Zviedrijā, mūsu komanda pirmajā spēlē ar 6:5 pārspēja SWE/Ahlberg komandu, piedzīvoja zaudējumu ar 5:7 pret SWE/Nygren, pārspēja SWE/Magnusson komandu ar 8:3, bet apakšgrupas pēdējā spēlē ar 3:9 piekāpās grupas līderiem SUI/Lottenbach. Divas uzvaras un divi zaudējumi Latvijas puišiem ļāva ieņemt 3. vietu apakšgrupā piecu komandu konkurencē un iekļūt ceturtdaļfinālā.

Ceturtdaļfinālā pret SWE/Kohn komandu spēles sākums bija ļoti neveiksmīgs. Cenšoties uzspiest agresīvu spēli no Latvijas komandas puses noveda pie 0:5 pēc pirmajiem trijiem endiem. Nākamajos divos endos gan izdevās atspēlēties līdz 5:5 un pirms pēdējā enda tablo vēstīja neizšķirtu - 6:6, kurā tomēr uzvaru ar 7:6 nodrošināja Zviedrijas komanda, pēdējo akmeni ieliekot četru pēdu aplī.

Šogad turnīrā piedalījās 10 meiteņu un 9 puišu komandas. Latvijas juniori bija ielozēti C grupā, kurā startēja trīs Zviedrijas un viena Šveices komanda, aizvadot pa vienai savstarpējai spēlei grupā. Grupu uzvarētāji SUI/Lottenbach uzreiz kvalificējās pusfinālam, bet otro un trešo vietu ieguvēji tikās ceturtdaļfinālos.

Kopvērtējums un spēļu rezultāti pieejami sacensību mājaslapā. Latvijas komandu spēles metienu pēc metiena iespējams redzēt šeit: livestones.curlcoach.com/events. Turnīra izšķirošajām spēlēm iespējams sekot līdzi arī CCT YouTube kanālā.

Balvu fonds turnīrā ir 40'000 SEK (aptuveni 4'150 EUR) - 22'000 SEK meitenēm un 18'000 SEK puišiem.