Jaukto pāru komanda no Latvijas pārspēj pasaules čempionus

CCT (Curling Champions Tour) rīkotais „Slovakia Mixed Doubles Curling Cup” jaukto pāru turnīrs no 16. līdz 19. februārim norisinājās Bratislavā, Slovākijā. Tajā piedalījās 24 komandas, tostarp arī divas komandas no Latvijas.

Par turnīra uzvarētājiem kļuva A.Moskaļevas/S.Glukhova komanda no Krievijas, kura finālā ar 8:6 pārspēja savus tautiešus A.Brizgalovas/A.Krušeļņickija komandu. A.Moskaļevas/S.Glukhova komandai tas bija otrais fināls šajā sezonā un otrais šajā mēnesī. Cīņā par 3. vietu tikās pagājušā turnīra uzvarētāji D.Palancsa/Z.Kiss no Ungārijas ar J.Kjēras-Molnāras/S.Valštada komandu no Norvēģijas, kur pārāki ar 8:2 bija divkārtējie pasaules čempioni no Ungārijas.

Komanda Ieva Rudzīte/Artis Zentelis no Latvijas ar četrām uzvarām un vienu zaudējumu savā grupā ieņēma pirmo vietu, kas ļāva kvalificēties ceturtdaļfinālam. Tur pretī stājās šī turnīra uzvarētāji A.Moskaļevas/S.Glukhova komanda, kurai nācās piekāpties ar 4:7, līdz ar to beidzot dalību šajā turnīrā. Atzīstams fakts, ka I.Rudzītes/A.Zenteļa komanda grupu turnīra ietvaros pārspēja pašreizējos pasaules čempionus un turnīra 2.vietas ieguvējus A.Brizgalovas/A.Krušeļņickija komandu no Krievijas.

Otra komanda no Latvijas Dace Regža/Ansis Regža ar trīs uzvarām un diviem zaudējumiem nespēja kvalificēties ceturtdaļfinālam un izstājās no cīņas pēc grupu turnīra kārtas tikai pēc papildrādītāja - vidējais DSC rādītājs bija 42,22 cm, bet trešās vietas ieguvējiem tas bija 42,11 cm.