Sporta kluba “OB” komandas triumfē Rīgas čempionātā
Aizvadītajā nedēļas nogalē no 10. līdz 12.novembrim Kērlinga hallē norisinājās Rīgas atklātais kērlinga čempionāts 2017, kurā piedalījās deviņas sieviešu un septiņas vīriešu komandas.

Sieviešu konkurencē 1.vietu ieguva NICOLL/Regža, kas sīvā cīņā ar 5:4 pārspēja komandu SKOB/Kāpostiņa. Savukārt trešo vietu ieguva komanda JKK/Rudzīte, kas ar pārliecinošu rezultātu 10:1 uzvarēja komandu VKK/Millere no Ventspils.

Vīriešu konkurences finālā uzvarēja komanda SKOB/Regža, kas līdzīgā cīņā ar 5:4 pārspēja komandu CC Riga/Trukšāns. Savukārt trešo vietu izcīnīja komanda JKK/Rēdlihs, kas saspringtā galotnē ar 9:7 pārspēja komandu Bērziņš.

Kopvērtējums sieviešu komandu konkurencē:
1. vieta NICOLL/Regža – Evita Regža, Anete Zābere, Dace Regža, Vineta Smilga, Jeļena Rudzīte, treneris Ansis Regža
2. vieta SKOB/Kāpostiņa – Elēna Kāpostiņa, Dace Zīle, Iluta Linde, Maija Prozoroviča, Dace Spilnere-Pūciņa
3. vieta JKK/Rudzīte – Ieva Rudzīte, Līga Avena, Daina Barone, Ieva Palma, Rasa Brūna, treneris Artis Zentelis

Kopvērtējums vīriešu komandu konkurencē:
1.vieta SKOB/Regža – Ansis Regža, Pēteris Šveisbergs, Aivars Gavars, Aivars Purmalis, Aivars Gulbis
2.vieta CC Riga/Trukšāns – Mārtiņš Trukšāns, Ainārs Gulbis, Rihards Jeske, Sandris Buholcs
3.vieta JKK/Rēdlihs – Jānis Rēdlihs, Edgars Linužs, Modris Vītoliņš, Virginius Baronas, Aivis Krimskis

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
CC Riga – Kērlinga klubs Rīga
SK OB – Sporta klubs „OB”
VKK – Ventspils kērlinga klubs

Rīgas atklātā kērlinga čempionāta 2017 uzvarētāja sieviešu konkurencē NICOLL/Regžas komanda

Rīgas atklātā kērlinga čempionāta 2017 uzvarētāji vīriešu konkurencē SKOB/Regžas komanda

Paldies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam par finansiālo atbalstu.

Informāciju sagatavoja: Kērlinga halle