D.Regža/A.Regža tiek līdz Soču turnīra ceturtdaļfinālam, uzvar A.Moskaļova/A.Jemerins
Krievijas pilsētā Sočos no 1. līdz 4.martam norisinājās "International Mixed Doubles Sochi 2" jaukto pāru kērlinga turnīrs, kurā par uzvarētāju kļuva A.Moskaļovas/A.Jemerina komanda, bet Sporta kluba "OB" D.Regžas/A.Regžas komanda aizsniedzās līdz turnīra ceturtdaļfinālam.

Pasaules kērlinga tūres (WCT) 21. šīs sezonas jaukto pāru posmā piedalījās 21 komanda. Starp 19 Krievijas komandām bija arī Igaunijas un Latvijas pārstāvji, kuri spēja iekļūt sacensību ceturtdaļfinālā, bet diemžēl tālāk par to netika, līdz ar to par "International Mixed Doubles Sochi 2" titulu savā starpā sacentās četras mājinieku komandas.

Finālspēlē tikās A.Moskaļovas/A.Jemerina komanda ar M.Komorovas/D.Gorjačeva komandu, kuri pēc ranga ierindojas visaugstāk no visiem turnīra dalībniekiem, tas ir 8.vietā. Jau pirmajā endā A.Moskaļovas/A.Jemerina komandai izdevās iegūt četrus punktus, liekot pamatu uzvarai. Piektajā un septītajā endā viņi ieguva katrā pa trim punktiem, uz kuriem viņu pretinieks nespēja atbildēt. Spēle noslēdzās pēc septiņiem endiem ar rezultātu 12:4, turklāt A.Moskaļova/A.Jemerins visu turnīru aizvadīja bez zaudējumiem.

Par 3.vietu sacentās A.Baktimirova/T.Gadžikanovs ar D.Morozovu/P.Kuzņecovu. Šī spēlē arī noslēdzās septiņos endos, bet salīdzinājumā ar finālu, tās sākums bija krietni vien spraigāks. Pēc četriem endiem rezultāts +1 par labu D.Morozovas/P.Kuzņecova komandai. Tomēr viņu pretiniekiem izdevās piektajā un septītajā endā katrā paņemt pa trim punktiem, kas galā rezultātā deva uzvaru ar 9:5.

D.Regžas/A.Regžas komanda turnīru iesāka ar divām uzvarām. Pirmajā spēlē samērā viegli ar 7:4 tiekot galā ar J.Antonovas/A.Beļavska komandu, bet otrajā spēlē pret N.Kuļikovas/O.Kapustjanova komandu, astotajā endā nozogot vienu punktu, izrāva uzvaru ar 8:7.

Turpinājumā grupu turnīra kārtas pēdējās divās spēlēs piedzīvoti zaudējumi. Pret S.Tkačas/S.Magarjana komandu pirmajos trīs endos neizdevās mūsu komandai ieķerties spēlē, jo katrā pretinieks guva pa vienam punktam. Pēc ceturtā endā izdevās pietuvoties līdz -1, bet piektajā pretinieks atguva četru punktu pārsvaru 6:2. D.Regžas/A.Regžas komanda rokas nenolaida, bet līdz pat astotā enda beigām neļāva pretiniekiem paņemt ne punkta, bet pašiem izdevās rezultātu izlīdzināt un panākt ekstra endu. Tajā diemžēl neizdodas noturēties uz punktu gūšanas takas, jo pretinieks nospēlē precīzāk, gūstot uzvaras punktus un liekot mūsu komandai piekāpties ar 6:9.

Grupas pēdējā spēlē pretim stājās pēc pasaules kērlinga tūres ranga spēcīgākā turnīra komanda M.Komorova/D.Gorjačevs. D.Regžas/A.Regžas komanda pirmajā endā ar pēdējā akmens tiesībām nespēj gūt punktus, toties pretinieks nozog divus. Līdz pat astotajam endam mūsu komanda spraigi pretojās M.Komorovas/D.Gorjačeva komandai, tomēr nevienā no endiem viņiem neizdevās iegūt vairāk par vienu punktu, kas izlīdzinātu spēli un iespējams novestu to līdz ekstra endam. Līdz ar to pie 4:5 pēc astotā enda tika atzīts pretinieku pārākums.

Ar divām uzvarām un diviem zaudējumiem D.Regžas/A.Regžas komandai izdevās ierindoties labāko astotniekā, lai turpinātu cīņu par titulu. Ceturtdaļfinālā viņi tikās ar A.Baktimirovas/T.Gadžikanova komandu, kuri līdz šai spēlei bija uzvarējuši visus mačus. Spēlēs sākums mūsu komandai neizdevies, jo pēc četriem endiem pretinieks sev iekrājis četru punktu pārsvaru. Pie rezultāta 1:5 D.Regža/A.Regža nepadevās un sāka iekrāt punktus vienu pēc otra, kad septītā endā tablo vēstīja jau vairs tikai -1. Tomēr astotajā endā neizdevās zagšanas sēriju turpināt un spēle tā arī noslēdzās ar zaudējumu 4:5.