S.Blumberga/R.Gulbis pārbaudes turnīrā Skotijā netiek tālāk par ceturtdaļfinālu
Noslēdzies „Dumfries International Mixed Doubles” jaukto pāru kērlinga turnīrs, kas no 23. līdz 25.martam norisinājās Skotijas pilsētā Damfrijā. Par uzvarētājiem kļuva Dž.Stirlingas/F.Kigana Skotijas jaukto pāru izlase. Šajā turnīrā piedalījās arī Latvijas jaukto pāru izlase – S.Blumberga/R.Gulbis, kā arī Sporta kluba „OB” komanda D.Regža/A.Regža.

Par „Dumfries International Mixed Doubles” turnīra titula ieguvējiem šogad kļuva mājinieki Dž.Stirlinga/F.Kigans, finālspēlē pārspējot Šveices spēcīgāko komandu M.Jēgi/S.Mihels. Spēlē par 3.vietu spēcīgāka atkal izrādījās mājinieku komanda. Dž.Aitkena/D.Makenzijs bija pārāki par Z.Hajkovas/T.Paula komandu no Čehijas. Savukārt mierinājuma kausa izcīņā uzvarēja mūsu kaimiņi igauņi – M.Tūrmane/H.Lills, kas pārspēja A.Fovleras/T.Jagi komandu no Anglijas.

Pēc pēdējiem diviem veiksmīgiem pasaules kērlinga tūres (WCT) turnīriem, kad Sporta kluba „OB” komanda D.Regža/A.Regža iekļuva ceturtdaļfinālā, šoreiz pietrūka tikai nedaudz. Viņi šo turnīru noslēdza ar trim uzvarām un diviem zaudējumiem. Turklāt ekstra endā pēdējā grupas spēlē ar 6:5 tika pieveikta spēcīgā I.Šekerezas/G.Nagi komanda no Ungārijas.

Savukārt Latvijas jaukto pāru izlasei S.Blumbergai/R.Gulbim turnīrs iesākās ar diviem zaudējumiem. Vienā no tiem tikai ar 8:9 piekāpjoties pasaules kērlinga tūres ranga 6.vietas M.Jēgi/S.Mihela komandai no Šveices. Turpinājumā iegūtās trīs uzvaras un labāks papildrādītājs starp komandām ar trim uzvarām un diviem zaudējumiem, viņiem nodrošināja vietu  ceturtdaļfinālā.

Ceturtdaļfināla spēlē pretim stājās turnīra uzvarētāji – Dž.Stirlingas/F.Kigana komanda no Skotijas, kas tā pat kā mūsu komanda aprīļa beigās dosies uz pasaules čempionātu Zviedrijā. Spēles  pirmajā endā ar pēdējā akmens tiesībām divus punktus savā labā izcīnīja skoti, bet turpinājums jau bija labvēlīgs S.Blumbergas/R.Gulbja komandai. Četros endos pēc kārtas izcīnot punktus, viņi nonāca vadībā ar 6:2. Likās, ka spēle jau uzvarēta, bet jāspēlē vēl trīs endi. Skotiem pirms pēdējā enda izdevās pietuvoties līdz -1. Astotajā endā nozogot vēl divus punktus, Dž.Stirlinga/F.Kigans pārspēj mūsu izlasi ar 7:6.