Par Latvijas čempioniem jauktajos pāros kļūst JKK/D.Barone-A.Veidemanis

Laika posmā no 19. līdz 23.februārim astoņi jauktie kērlinga pāri sacentās Latvijas čempionātā. Uzvarot visās spēlēs, titulu godam izcīnīja Jelgavas kērlinga kluba komanda Daina Barone/Arnis Veidemanis.

Komandas vispirms aizvadīja apļa turnīra kārtu, noskaidrojot četras labākās, kuras turpināja cīņu par titulu. Pirmo vietu kopvērtējumā pēc pamatturnīra ieņēma JKK/Daina Barone – Arnis Veidemanis, kuriem pusfinālā pretim stājās 4.vietas ieguvēji SK OB/Evita Regža – Renārs Freidensons. Šajā cīņā Barones/Veidemaņa trīs punkti trešajā endā bija izšķirošie, kas noteica turpmāko spēles gaitu, atnesot viņiem uzvaru ar 7:2 un vietu finālā.

Otrajā pusfinālā SK OB/Daces Regžas – Anša Regžas komanda dominēja spēles pirmajā daļā, nonākot vadībā pret JKK/Ievu Rudzīti – Arti Zenteli ar 4:1. Pēc pārtraukuma līdz pēdējā enda sākumam Rudzīte/Zentelis rezultātu izlīdzināja. Pēdējā endā Regžas/Regžas gūtie divi punkti (6:4) ieved viņus finālā.

Līdz ar to cīņā par titulu tikās Barone/Veidemanis ar Regžu/Regžu. Spēles sākumā Barone/Veidemanis piespieda pretiniekus uz kļūdām, otrajā un trešajā endā nozogot pa punktam, tomēr Regža/Regža tos atguva ceturtajā, pietuvojoties līdz -1 (2:3). Pēc pārtraukuma Barone/Veidemanis uzņēma apgriezienus, izcīnot trīs punktus piektajā un nozogot trīs sestajā, kas arī pielika šai spēlei punktu (9:2).

Ar šo uzvaru Arnis Veidemanis pēc piecu gadu pārtraukuma tika pie sava otrā Latvijas čempiona titula jauktajos pāros, kā arī ieguva tiesības pārstāvēt Latviju 2020./2021.gada sezonas Pasaules kērlinga federācijas (PKF) rīkotajās sacensībās. Savukārt Dainai Baronei šī bija debija jaukto pāru čempionātā, kas izvērtās ļoti veiksmīga.

Spēlē par 3.vietu tikās Rudzīte/Zentelis ar Regžu/Freidensonu. Šī cīņa bija krietni vien spraigāka, līdz pat pēdējam endam. Pēc nospēlētiem četriem endiem tikai punkta pārsvars (3:2) Rudzītei/Zentelim, bet, pēc gūtajiem diviem punktiem piektajā un septītajā endā, pirms pēdējā enda viņi bija iekrājuši 7:4 pārsvaru. Viņu pretinieki mēģināja, bet tā arī nespēja mainīt rezultātu savā labā (5:7), kas nodrošināja Rudzītei/Zentelim 3.vietu čempionātā.

Pusfināla un fināla spēļu atkārtojumus var noskatīties Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube kontā.

Izšķirošo spēļu rezultāti:
7:2 JKK/Daina Barone – Arnis Veidemanis : SK OB/Evita Regža – Renārs Freidensons /pusfināls/
6:4 SK OB/Dace Regža – Ansis Regža : JKK/Ieva Rudzīte – Artis Zentelis /pusfināls/
9:2 JKK/Daina Barone – Arnis Veidemanis : SK OB/Dace Regža – Ansis Regža /fināls/
7:5 JKK/Ieva Rudzīte – Artis Zentelis : SK OB/Evita Regža – Renārs Freidensons /spēle par 3.vietu/