Latvijas jauktā kērlinga izlase Eiropas čempionātā piedzīvo otro zaudējumu
Trešā sacensību diena Eiropas čempionātā kērlingā iesākta ar zaudējumu pret Īrijas izlasi ar rezultātu 5:9. Šai spēlei bija svarīga nozīme par tiesībām iekļūt nākamajā sacensību kārtā. Līdzvērtīgu pretinieku spēlē veiksmīgāi izrādījās pieredzējušie Īrijas spēlētāji, kas izmantoja Latvijas izlases kļūdas spēles pirmajā daļā. Citās C grupas spēles sekojoši rezultāti: Vācija- Nīderlande 14:1, Krievijas- Kazahstānas spēle beidzās ar rezultātu 11:5 Krievijas labā. Pēc četrām spēļu kārtām Latvija ieņem 4. vietu un izšķirošā spēle par iekļūšanu ceturtdaļfinālā notiks šovakar 17.00 ar Vācijas komandu. Uzvaras gadījumā un pie nosacījuma, ja Īrija zaudē Krievijai, Latvijas komandai vajadzēs aizvadīt pārspēles par tiesībām spēlēt ceturtdālfinālā. Turpmākās cīņas ceturtdaļfinālā turpina labākās 2 komandas no katras grupas.

Latvijas izlasi šogad pārstāv Jelgavas kērlinga kluba komanda, kuras sastāvā spēlē Artis Zentelis, Zanda Bikše, Mārtiņš Trukšāns, Una Grava-Ģērmane un Dace Munča.

Jauktajās komandās startē pa diviem spēlētājiem no katra dzimuma. Pagājušajā gadā Latvijas jauktā kērlinga izlase Eiropā ierindojās 11. vietā.