Latvijas kērlingistes liek panervozēt Kanādai
„Spēlē ar Kanādu - sākums satraucošs, neziņa kā reaģēs skatītāji, kā mūs ietekmēs kameras un mikrofoni un apziņa, ka Kanādietes ir ļoti spēcīgas. Satraukuma dēļ pirmajā endā tika pieļautas vairākas kļūdas metienu izpildījumā, kam sekoja -3” tā spēles sākumu raksturoja latvietes. Turpinājums neizvērtās labāks un ejot pārtraukumā 2:8. Pārtraukums nāca par labu mūsu meitenēm 6. un 7.endā katra komanda paņēma pa 1 akmenim ar savu pēdējā akmens priekšrocību. 8.endā latvietes parādīja labu spēli un ar lielisku Ivetas Stašas-Šaršūnas pēdējo metienu Latvija izcīnīja 3 punktus, pietuvojoties rezultātā 6:9. 9.endā Kanāda ar savu lielo pieredzi neļāva spēlei ievirzīties viņām nelabvēlīgā gultnē un nospēlēja pārliecinoši izcīnot 3 punktu, iespēja atspēlēties bija ļoti minimāla, tāpēc Latvija paspieda rokas pretiniecēm un atzina zaudējumu.

Pirms spēles TSN kanālā (lielākais sporta kanāls Kanādā) pārraidīja video sižetu par Latvijas vēsturisko uzvaru pār ASV.

Šodien 21:30 Latvijas komandai aizvadīs spēli ar kērlinga dzimtenes pārstāvēm Skotijas komandu.

Latvijas komandas sastāvs: Iveta Staša-Šaršūne (skips), Una Grava-Ģērmane, Ieva Krusta, Zanda Bikše un Dace Munča. Komandas treneris Braiens Grejs.