Līderēm divi zaudējumi
Šodien dienas pirmajā spēlē sieviešu komanda [t]Vivat[t] tikās ar trešajā vietā esošajām [t]Ledenēm[/t], un tika piedzīvots bezierunu zaudējums 5:10.

Tas noteikti lika uzmanīgāk spēlēt vakara spēlē pret otrajā vietā esošajām [t]Nicoll[/t] spēlētājām. Pirmos četrus endus nevienai komandai neizdevās ar savu pēdējo metienu izcīnīt vairāk kā vienu punktu, tāpēc, pārtraukumā dodoties, tablo vēstīja neizšķirtu 2:2. Pēc pārtraukuma vēl vienu punktu izcīnīja līdzšinējās čempiones [t]Nicoll[/t], bet jau nākamajā endā [t]Vivat[/t] atbildēja ar diviem punktiem. Septītajā endā [t]Nicoll[/t] panāca izlīdzinājumu 4:4, kas nozīmēja, ka pēdējā endā [t]Vivat[/t] spēlētājām būs pēdējais metiens un attiecīgi ievērojami lielākas izredzes maču noslēgt savā labā.

Šī iespēja gan netika izmantota, un [t]Nicoll[/t] svinēja uzvaru spēlē ar 6:4.

Līdz ar šo panākumu [t]Nicoll[/t] spēlētājas noķērušas [t]Vivat[/t] komandu kopvērtējumā, un abas vienības ar septiņiem panākumiem deviņās spēlēs dala pirmo vietu.

Svētdien, 20. februārī, gan sieviešu, gan vīriešu komandas aizvadīs noslēdzošās otrā apļa spēles un noskaidros tās četras vienības, kas pēc nedēļas turpinās cīņu finālturnīrā.

Visas spēles tiek aizvadītas Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h. Ieeja bez maksas.