Līdzīgā spēlē zaudējums pret Šveicei
Latvijas kērlingistes spēli uzsāka pārliecinoši izcīnot 2 punktus pirmajā endā, uzreiz gan Šveice atbildēja ar 2 punktiem nākamajā endā. Trešajā un ceturtajā endā komandas apmainījās pa 1 punkta guvumam. Piektajā endā mūsu meitenes kļūdījās un zaudēti 2 punkti un ejot pārtraukumā rezultāts 3:5 Šveices komandas labā.
Kā ierasts pēc pārtraukuma Latvijas komanda spēlē labāk un nākamajos endos gūstot pa punktam tiek izlīdzināts spēles rezultāts 5:5. Astotā enda mūsu komandas kļūdas ļauj Šveicei paņemt svarīgus 2 punktus. Pirmspēdējā endā Latvija izcīna 1 punktu, kas nozīmē, ka pēdējā endā ir jānozog vismaz viens punkts, lai cīnītos par uzvaru spēlē. Desmitajā enda akmeņu izspēle solīja interesanta beigas un iespēju uzvarēt spēli vai vismaz ievirzīt spēli pagarinājumā. Pirms pēdējā šveiciešu metiena mūsu komandai stāv divi akmeņi tuvāk mājas centram, tomēr Šveices komandas kapteine Benija Feltčere ir precīza un izsit abus Latvijas akmeņus, iegūstot 2 punktus. Spēles beigu rezultāts 6:9.

Šodien Latvijai atlikusi pēdējā spēle Pasaules čempionātā 21:30 ar Vāciju.

Kā tika ziņots iepriekš šī ir debija Latvijai Pasaules kērlinga čempionātos (sieviešu, vīriešu vai junioru), kas ir nozīmīgs sasniegums Latvijas kērlingam. Čempionātā tika izcīnīta vēsturiska uzvara pār ASV.

Latvijas komandas sastāvs: Iveta Staša-Šaršūne (skips), Una Grava-Ģērmane, Ieva Krusta, Zanda Bikše un Dace Munča. Komandas treneris Braiens Grejs.