Latvijas junioru izlase nenotur pārsvaru pār Anglijas junioriem

Latvijas junioru izlase zaudē Anglijas valstsvienības vienaudžiem ar rezultātu 7 – 4. Spēli Latvijas komanda uzsāka ļoti veiksmīgi, otrajā endā nozogot vienu punktu un panākot rezultātu 3 – 0. Trešajā endā pēc Anglijas komandas skipa (kapteiņa) ļoti labi izpildīta take – out metiena tiek zaudēti divi punkti un rezultāts jau izlīdzinās 3 – 2. Ceturtajā endā mūsu jauniešu pretinieki spēja līdz pēdējiem metieniem izveidot situāciju kurā Latvijas komanda zaudētu četrus punktus, bet pateicoties precīzam Arvja metienam Anglijas komanda iegūst tikai vienu punktu un rezultāts ir vienāds 3 – 3. Spēles izskaņā Lativjas junioru izlase nespēja noturēt spēles gaitu un iniciatīva tika atdota Anglijas komandai. „Piektajā endā abas komandas  spēlēja uz teikiem, un bija iespēja paņemt 2, tomēr pēdējais akmens iekrita sargos un nācās atdot vienu punktu. Sestajā endā atkal izteikta "dauzīšanās" un ar pēdējo jāliek uz +1, kas arī izdodas. Septītajā endā tiek pieļautas vairākas kļūdas, arī pēdējā metienā aizmetot garām atvērtu teiku, kā rezultātā Angļiem jāieliek mājā, lai dabūtu 3, kas viņiem arī izdodas. Astotajā endā labi uzlikām kornerus, Angļī 3 reizes aizšāva garām, tomēr paši nespējām ielikt svarīgos metienus, kas tika izmesti cauri un Arvim vairs nepietika akmeņu, lai izvilktu spēli.” – tā par spēles noslēgumu komentēja Latvijas junioru izlases treneris Raivis Bušmanis.

Rītdien, 6. janvārī, Latvijas junioru izlasei ir paredzētas divas spēles – pulksten 13:30 ar vienaudžiem no Nīderlandes un pulksten 20:30 ar Dānijas jaunajiem sportistiem. Spēļu rezultātiem var sekot www.cuponline.se

Latvijas junioru izlase vēlas pateikties Talsu novada domei, Jelgavas Sporta Servisa Centram un SIA „Talsu Namsaimnieks” par izrādīto atbalstu.

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji