Sestdien sākas Latvijas čempionāta otrā apļa spēles

 

Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. februārī, Rīgā, Kerlinga Hallē pēc divu nedēļu pārtraukuma turpināsies 2012. gada Latvijas kērlinga čempionāta izspēle. Kopumā šajā nedēļas nogalē ir paredzētas 16 spēles vīriešu konkurencē un četras spēles dāmu konkurencē.

Cīņas par uzvarām ir paredzamas spraigas, jo pirmo vietu pēc pirmā spēļu apļa dala četras komandas - JUNKERS / Smilga (skips – Kārlis Smilga, Artis Zentelis, Jānis Klīve, Jānis Laizāns, Roberts Krusts), Hanza Nekustamie Īpašumi / Trukšāns (skips – Mārtiņs Trukšāns, Jānis Rudzītis, Sandris Buholcs, Rihards Jeske, Didzis Pētersons) un Jelgavas Kērlinga klubs / Bušmanis (skips – Raivis Bušmanis, Edgars Mucenieks, Artūrs Volkovičs, Arvis Bušmanis) – kurām visām ir piecas uzvaras un divi zaudējumi. Komandām ir palikušas tikai septiņas spēles lai noskaidrotu, kura tad ir labākā Latvijas vīriešu kērlinga komanda 2012. gadā.

Sieviešu konkurencē pēc pirmā apļa situācija kopvērtējuma tabulā ir tik par intriģējoša, pirmo vietu ar trīs uzvarām un vienu zaudējumu dala NICOLL / Regža (skips – Evita Regža, Dace Regža, Ieva Bērziņa, Žaklīna Litauniece) un Jelgavas Kērlinga klubs / Staša-Šaršūne (skips – Iveta Staša-Šaršūne, Ieva Krusta, Una Ģērmane, Zanda Bikše, Dace Munča). Par vienu uzvaru mazāk  Latvijas Kērlinga klubs / Mača (skips – Ineta Mača, Rasa Lubarte, Ieva Rudzīte, Sabīne Vīksne, Rasa Lubarte) un Latvijas Kērlinga klubs / Linde (skips – Iluta Linde, Līga Caune, Maija Prozorovica, Kitija Zaķe).

Latvijas kērlinga čempionāta otrā apļa pēdējās spēles tiks izspēlētas nākamajā nedēļas nogalē 18. un 19. februārī, savukārt Latvijas kērlinga čempioni tiks noskaidroti 2012. gada 25. februārī, kad norisināsies izšķirošās finālturnīra spēles. Zelta medaļu spēles savukārt ir paredzētas 26. februāra pulksten 15:00. Visas Lavijas kērlinga čempionāta spēles tiek aizvadītasKērlinga Hallē, Biķernieku ielā 121h, Rīgā.

Atgādināsim, ka Latvijas kērlinga čempionāta uzvarētāji iegūst arī tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas kērlinga čempionātā, kurš 2012. gadā norsināsies Zviedrijas pilsētā Karlstādē no 7. līdz 15. decembrim. Sieviešu konkurences uzvarētājas arī izcīnīs tiesības, kā organizētājvalsts pārstāves, piedalīties 2013. gada Pasaules Sieviešu kērlinga čempionātā (World Womens Curling Championship 2013), kurš norisināsies Rīgā, Volvo Sporta Centrā, no 2013. gada 16. līdz 24. martam.

Pilns čempionāta spēļu grafiks ir pieejams šeit.

Visas spēles ir iespējams vērot online režīmā Latvijas Kērlinga asociācijas mājas lapā www.curling.lv, kur ir iespēja arī sekot rezultātiem online. Aizvadīto spēļu rezultāti un kopvērtējums ir atrodami sadaļās„Čempionāti/Vīrieši” vai „Čempionāti/Sievietes”

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji