Noskaidroti svētdienas fināla dalībnieki

 

Šodienas play-off un pusfinālu spēlēs tika nosakidroti rītdienas finālu dalībnieki. Pulksten 11:00 tiks aizvadītas spēles par bronzas godalgām, kurās vīriešu konkurencē tiksies JUNKERS / Smilga ar Jelgavas Kērlinga klubs / Bušmanis savukārt sieviešu konkurecē par bronzas godalgām cīnīsies divas Latvijas Kērlinga klubu pārstāvošas komandas – LKK/Mača un LKK/Linde. Spēles par zelta medaļām tiks aizvadītas pulksten 15:00. Vīriešu konkurencē tiksies Sporta Klubs OB / Regža ar Klubs A41 / Gulbis, bet sieviešu konkurencē Sporta Klubu OB pārstāvošās NICOLL / Regža ar Jelgavas Kērlinga klubs / Staša-Šaršūne.

Visas 2012. gada Latvijas kērlinga čempionāta spēles notiek Kērlinga Hallē, Biķernieku ielā 121h, Rīgā.

Visu 2012. gada Latvijas kērlinga čempionāta spēļu rezultātus ir iespējams atrast www.curling.lv sadaļās „Čempionāti/Vīrieši” vai „Čempionāti/Sievietes”
Latvijas kērlinga asociācijas mājas lapā www.curling.lv ir iespēja vērot spēlēs ar online video starpniecību kā arī sekot spēļu rezultātiem.

Latvijas kērlinga čempionāta uzvarētāji iegūst arī tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas kērlinga čempionātā, kurš 2012. gadā norsināsies Zviedrijas pilsētā Karlstādē no 7. līdz 15. decembrim. Sieviešu konkurences uzvarētājas arī izcīnīs tiesības, kā organizētājvalsts pārstāves, piedalīties 2013. gada Pasaules Sieviešu kērlinga čempionātā (World Womens Curling Championship 2013), kurš norisināsies Rīgā, Volvo Sporta Centrā, no 2013. gada 16. līdz 24. martam.

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji