Nedēļas nogalē turpinās jaukto komandu čempionāts

Sestdien un svētdien Kērlinga Hallē, Rīgā, tiks aizvadītas 2012. gada Latvijas jaukto komandu čempionāta grupu apļa pēdējās spēles, kurās noskaidrosies trīs labākās komandas katrā grupā, kuras tad arī cīnīsies par Latvijas jaukto komandu čempiona titulu.

Pēc pirmās nedēļas nogales Dzeltenās grupas vadībā atrodas komanda JKK/Bušmanis, kurai pēc divām aizvadītām spēlēm ir divas uzvaras. Otro un trešo vietu dala komandas SK OB / Regža un LKK / Caune kurām abas ir aizvadījušas tikai vienu spēli un katrai ir viena uzvara. Grupu noslēdz komandas SK OB / Veidemanis un VKK / Janbergs kuras pēc divām spēlēm nav guvušas ne vienu uzvaru.

Zaļās grupas līderi ir komanda JKK / Krusts, kuri ir paspējuši aizvadīt trīs spēles, kurās gūtas trīs uzvaras. Vēl trīs spēles ir aizvadījuši JKK / Zentelis, bet viņu bilancē ir divas uzvaras un otrā vieta kopvērtējumā. Trešajā vietā ar vienu uzvaru un vienu zaudējumu atrodas JKK / Smilga, bet trešajā vietā ar trīs aizvadītām spēlēm un vienu uzvaru atrodas RKK / Vonda. Bez uzvarām Zaļajā grupā ir JKK / Šveisbergs un RKK / Gavars.

2012. gada Latvijas jaukto komandu čempionāta grafiks ir atrodams šeit un sadaļā „Čempionāti/MIX”, kurā atradīsiet arī iepriekšējo kārtu rezultātus.

Sekot spēļu rezultātiem un vērot spēļu tiešraides online kā vienmēr varēs www.curling.lv

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji