Amatieru līgas otrajā sezonā uzvar TKK Juniori un Arvis Bušmanis

 

Kērlinga halles trešās sezonas noslēgums 3. jūnijā sakrita ar Amatieru līgas 10. posmu. Sestdien un svētdien komandas aizvadīja pēdējās spēles, lai noteiktu galīgo vietu sadalījumu kopvērtējumā. Īpaša uzmanība, protams, tika pievērsta līderu trijniekam, kam bija jāaizvada savstarpējās cīņas. Sabotieri ar 35 punktiem bija līderi, bet ar 32 punktiem sekoja Berz un TKK Juniori.

Pirmajā spēlē starp Berz un TKK Juniori, pieredzējušie Berz vīri pēc aizvadītiem četriem endiem atradās komfortablā vadībā ar 6:2, bet otrajā pusē uzvara tika izlaista un uzvarētājs netika noteikts - 7:7. Tas nozīmēja, ka Sabotieriem atlikušajās divās spēlēs vajadzēja izcīnīt vismaz 2 punktus, lai uzvarētu kopvērtējumā.

Nākamajā spēlē tikās Berz un Sabotieri. Iepriekšējā kārtā komandas jau bija tikušās savās starpā un spēli beidza neizšķirti - 6:6. Šoreiz neizšķirts neapmierināja īsti ne vienu, ne otru komandu. Spēli labi sāka Sabotieri, kas pēc diviem endiem bija vadībā ar 4:0. Nākamajos piecos endos Berz atspēlējās un panāca 4:4. Astotā enda pēdējā metienā Berz neizdodas aizslēpties aiz sargiem un mājā paliek atvērts viens akmens. Sabotieru pēdējais take-out metiens nedaudz par platu, un abi akmeņi iziet no mājas - otrais neizšķirts 4:4 līderu cīņās!

Līdz ar to otrās sezonas uzvarētājs noskaidrojās pēdējās kārtā starp TKK Juniori un Sabotieri. Sezonas līdzšinējās divās spēlēs komandas pa reizei bija pārspējušas viena otru, kas nozīmēja, ka uzvaras gadījumā TKK Juniori kļūtu par čempioniem, savukārt Sabotierus apmierinātu pat neizšķirts. Šo spēli atkal labāk iesāka Sabotieri, kas pēc diviem endiem bija vadībā ar 3:0 un pēc ceturtā enda 4:2. Diemžēl tas arī bija viss, ko komanda spēja - nākamajos trīs endos punktus guva tikai TKK Juniori, pēc septiņu endu spēles uzvarot ar 8:4.

Līdz ar to komandu vērtējumā uzvarēja TKK Juniori, otrajā vietā Sabotieri, bet trešie - Berz.

Individuālajā vērtējumā uzvarēja Arvis Bušmanis (TKK Juniori), otro vietu dala Berz spēlētāji Dzintars Bērziņš un Aivars Gulbis, bet ceturtais ir Artūrs Gerhards (TKK Juniori).

2011./2012. gada sezonas Amatieru Līgas kopvērtējums ir atrodams šeit.

Amatieru Līgu organizē Jelgavas Kērlinga Klubs ar Latvijas Kērlinga asociācijas atbalstu.

SIA "Kērlinga Halle" izpildirektors
Artis Zentelis

 
 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji