Ventspils komanda „Pērles” otro reizi izcīna Ventspils kausu kērlingā

Sestdien, 1.septembrī noslēdzies starptautiskais kērlinga turnīrs „Ventspils kauss 2012”, kas divas dienas norisinājās  Olimpiskā centra “Ventspils” ledus hallē.

Desmit komandu konkurencē 2012. gada Ventspils kausu izcīnīja Ventspils kērlinga kluba komanda „Pērles”, atkārtojot savu pagājušā gada sasniegumu.  Komandā „Pērles” startēja Gunta Millere (skips), Rita Ozoliņa, Agita Puriņa, Aija Rudzīte, Indra Veckāgane un Inga Budigina.  Pērles uzvarēja četras no piecām turnīra spēlēm, bet piektajā – pēdējā turnīra spēlē spēja izcīnīt neizšķirtu ar Ventspils komandu „Arbo”, kurai  rezultātā nācās samierināties ar trešo vietu turnīrā  Arbo komandā startēja  Mārtiņs Libkovskis (skips), Aivis Bērziņš, Lauris Bērziņš un Kārlis Libkovskis.

2.vietu turnīrā, zaudējot tikai komandai „Pērles”, izcīnīja  2008.gada Ventspils kausa ieguvēji komanda „Arenaria” (skips Erkki Lill) no Igaunijas. Ceturto vietu turnīrā izcīnīja komanda „Almaty” (skips Victor Kim) no Kazahstānas.

Ventspils kērlinga klubs pateicas par sadarbību Ventspils pilsētas pašvaldībai,   Sporta pārvaldei, Olimpiskajam centram „Ventspils”, SIA „Pilsbūve”, kā arī Latvijas kērlinga asociācijai par iespēja izmantot specializēto ledus sagatavošanas tehniku, Ventspils Ledus halles, Piedzīvojumu parka un Ūdens piedzīvojumu parka darbiniekiem.

Turnīra spēļu rezultāti  un detalizēta kopvērtējuma tabula skatāma kluba mājaslapā  www.ventcurling.lv.