Latvijas sieviešu izlase gatavojas ECC 2012 un WWCC 2013

 

Kā daļu no sava sagatavošanās posma pirms 2012. gada Eiropas čempionāta un 2013. gada Pasaules čempionāta Latvijas sieviešu izlase devusies trīs nedēļu ilgā treniņnometnē uz kērlinga lielvalsti Kanādu. Tur dāmām ir paredzētas treniņnometne, kā arī dalība divos Pasaules kērlinga tūres posmos. No Kanādas par komandas plāniem stāsta Dace Munča :

„Latvijas sieviešu kērlinga izlase ir devusies uz treniņnometni Kanādā, kas no 24. septembra līdz 14. oktobrim notiks Kalgari. Treniņnometnes laikā katru dienu ir paredzēti ledus treniņi trenera Braiena Greja (Brian Gray) vadībā. Ir ieplānotas arī vairākas treniņspēles ar dažādām Kanādas kā arī iespējams ar citu valstu komandām. Šīs nometnes laikā komanda piedalīsies divos Pasaules kērlinga tūres turnīros: Shamrock Shotgun Edmontonā  un MNP Charity Classic Medisinhatā (Medicine Hat).
Latvijas sieviešu kērlinga izlases sastāvā ir - kapteine Iveta Staša-Šaršūne, Ieva Krusta, Zanda Bikše, Dace Munča un Una Ģērmane.
Komanda veiksmīgi ir ieradusies Kalgari, šodien tiek aizvadīta aklimatizācijas diena un no rītdienas sāksies intensīvs treniņu process.
Turpinājums sekos!”

Kā jau Dace teica – turpinājums sekos un Latvijas sieviešu izlase turpinās jūs informēt par savām gaitām un panākumiem Kanādā.

Shamrock Shotgun turnīrs norisināsies no 05.10. līdz 07.10. Inoformācija un rezultāti šeit.

MNP Charity Classic turnīrs norisināsies no 12.10. līdz 15.10. Informācija un rezutāti šeit.

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji