Vienas dienas turnīru Tallinā I.Linde/A.Veidemanis noslēdz 5.vietā
Tallinā, Igaunijā 10.februārī norisinājās „Tallinn 1-day Mixed Doubles Challenge 2018” vienas dienas jaukto pāru kērlinga turnīrs, kurā I.Lindes/A.Veidemaņa komanda ieguva 5.vietu, bet par uzvarētājiem kļuva Tūrmanes/Lilla komanda.
 
Šajā vienas dienas turnīrā startēja pavisam astoņas komandas, septiņas vietējās komandas un mūsu Lindes/A.Veidemaņa komanda. Par sacensību uzvarētājiem, kļuva Tūrmanes/Lilla komanda, kas izšķirošajā spēlē ar 7:1 pārspēja Medisonu/Kukneru. Savukārt 3.vietu ieguva Lilla/Lills, kuri sešos endos ar 10:3 tika galā ar Kāres/Ērliha komandu.
 
I.Linde/A.Veidemanis turnīru uzsāka pret šo sacensību 4.vietas ieguvējiem Kāres/Ērliha komandu. Līdzīgā spēlē, kad septītajā endā vēl bija neizšķirts, pārāki izrādījās pretinieki, kuri astotajā endā ar pēdējā akmens tiesībām spēja iegūt vienu punktu, lai uzvarētu šo spēli ar 6:5.
 
Nākamā spēle izrādījās ļoti rezultatīva, kad komandas apmainījās ar divu un trīs punktu guvumiem endos. Pateicoties vairākiem trīs punktu endiem, I.Lindes/A.Veidemaņa komandai izdevās iekrāt pārsvaru, ko Kēgi/Lilla komanda astotajā endā vairs nespēja atspēlēt, līdz ar to mūsu komanda nodrošināja sev uzvaru ar 11:7.
 
Pēc divām grupas spēlēm I.Lindes/A.Veidemaņa komanda kopvērtējumā ierindojās 5.vietā, kas nozīmēja, ka pēdējā sacensību spēles būs jāaizvada pret 6.vietas komandu – Laidsalu/Jakabsonu.
 
Šo spēli mūsu komanda uzsāka rezultatīvi, pirmajos trīs endos sakrājot četrus punktus. Tomēr jau pēc piektā enda pretinieki spēj izlīdzināt rezultātu 4:4. Tas I.Lindes/A.Veidemaņa komandu neizsit no uzņemtā ritma, jo nākamajos divos endos pazaudētais pārsvars tiek atgūts, panākot 8:4 savā labā. Likās, ka uzvara jau tuvu, bet pretinieki nepadodas un panāk 8:8, līdz ar to spēle nonāca līdz ekstra endam. Tajā I.Lindes/A.Veidemaņa komanda nospēlē veiksmīgi un ar pēdējo akmeni iegūst divus punktus, kā arī uzvaru ar 10:8. Pateicoties šai uzvarai viņi „Tallinn 1-day Mixed Doubles Challenge 2018” turnīru noslēdza 5.vietā.
 
I.Lindes/A.Veidemaņa komandas spēļu rezultāti:
Z 5:6 – Kāre/Ērlihs (Igaunija)
U 11:7 – Kēgi/Lills (Igaunija)
U 10:8 – Laidsalu/Jakabsons (Igaunija)
 
/U – uzvara, Z – zaudējums/
 
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji