Svētdien noslēgsies Ventspils čempionāta kērlingā pamatturnīrs

Svētdien, 3.martā Olimpiskā centra “Ventspils” Ledus hallē turpināsies Ventspils pilsētas 17.atklātais čempionāts kērlingā, kur tiks izspēlētas 2.apļa pēdējās – 6. un 7.kārtas spēles.

Ventspils čempionātā sacenšas astoņas komandas, kas, lai noskaidrotu sezonas labāko komandu, sākot no pagājušā gada novembra līdz pat aprīļa vidum, izspēlē divus pilnus savstarpējo spēļu apļus un finālturnīru. Atbilstoši divu apļu (14 spēles katrai komandai) rezultātiem, labāko komandu četrinieks čempionāta finālā cīnīsies par medaļām, bet pārējās komandas „mazajā finālā” sacentīsies par maksimāli iespējamo augstāko – piekto vietu turnīra tabulā.
 

Lielā fināla trīs dalībnieki jau ir noskaidroti. Vai finālturnīrā iekļūs komanda “Pērles”, vai “ICE STORM” parādīs šīs svētdienas spēļu rezultāti.

Svētdien, 3.martā sacentīsies:
08:30
SNOWFLAKES – Ostas celtnieks
ICE SCREAM – ICE STORM
Pērles – Lavīna
VKM – Ventspils novads

11:15
ICE SCREAM – Lavīna
Pērles – VKM
ICE STORM – Ostas celtnieks
Ventspils novads – SNOWFLAKES
 

Turnīra tabula pēc otrā apļa 5.kārtas spēlēm:

Vieta

Komanda

Uzvaras

Zaudējumi

LSD (mm)

1.

Ostas celtnieks

10

2

728

2.

Ventspils novads

9

3

648

3.

VKM

8

4

418

4.

Pērles

7

5

576

5.

ICE SCREAM

6

6

693

6.

Lavīna

4

8

604

7.

ICE STORM

4

8

719

8.

SNOWFLAKES

0

12

699

 

Čempionāta spēles Olimpiskā centra ledus hallē var vērot visi interesenti bez maksas. Tuvāk ar Ventspils kērlinga kluba darbību varat iepazīties sociālā tīkla Facebook kluba vietnē.

Čempionātu organizē Ventspils kērlinga klubs ar Latvijas kērlinga asociācijas un Ventspils pilsētas pašvaldības atbalstu. Kluba junioru komandas čempionātā startēs ar Ventspils pilsētas pašvaldības un Olimpiskā centra „Ventspils”, bet Ventspils novada komanda ar novada pašvaldības atbalstu.


Foto: Ventspils hronikas arhīvs

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji