Kērlinga hallē tiks aizvadīts Pasaules tūres posms jauktajiem pāriem

Otro reizi sezonā Rīgā, Kērlinga hallē notiks Pasaules kērlinga tūres (PKT) jaukto pāru posms. No 6. līdz 9.aprīlim tiks noskaidroti “WCT Latvian Mixed Doubles Curling Cup II” turnīra uzvarētāji.


Sacensībās kopumā piedalīsies 16 komandas no tādām valstīm kā Čehija, Dānija, Igaunija, Kanāda, Latvija, Lietuva, Slovākija un Ungārija. Turnīru pāri uzsāks sadalīti četrās grupās pa četriem, aizvadot apļa spēles. Katras grupas divas labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, lai turpinātu cīņu par turnīra titulu. Fināla un bronzas spēles norisināsies svētdien, 9.aprīlī plkst. 15:45.

Dalībnieku vidū kā spēcīgākie no PKT ranga būs Marija Kaldve/Harijs Lills no Igaunijas (5.vieta), kuri iepriekšējā nedēļas nogalē PKT jaukto pāru posmu Čehijā noslēdza 2.vietā. Tur pat augstajā 6.vietā PKT rangā atrodas mūsu pašu komanda – Daina Barone/Arnis Veidemanis, bet nākamais tuvākais pāris Jūlija Zelingrova/Vits Čabičovskijs (Čehija) ieņemt PKT ranga 17.vietu.

No mūsu komandām konkurenci noteikti sastādīs Katrīna Gaidule/Roberts Reinis Buncis, kas kļuva par divkārtējiem čempioniem junioru konkurencē, bet pieaugušo konkurencē ierindojās 4.vietā, kā arī allaž sīkstie Dace Regža/Ansis Regža, kuri nesen kā izcīnīja kopvērtējuma pirmo vietu Kērlinga hallē notiekošajā jaukto pāru seriālā visas sezonas garumā. Vēl no Latvijas pāriem sacentīsies Iluta Linde/Jānis Rudzītis, Sanita Saulgrieze/Jānis Rēdlihs, Gunta Millere/Aivars Purmalis.

Dažām no viesu komandām šīs būs pēdējās sagatavošanās sacensības pirms došanās uz pasaules čempionātu jauktajiem pāriem, kas no 22. līdz 29.aprīlim norisināsies Korejas pilsētā Kanninā. Savukārt Millere un Purmalis šajā pašā laikā un vietā sacentīsies pasaules čempionātā senioriem sieviešu un vīriešu konkurencē.

Turnīra tiešraide Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube kanālā.


Atbalsta Latvijas Kērlinga asociācija un Intervals Latvija.

Foto: Roberts Blaubuks
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji