Pasaules čempionāts ratiņkērlingā jauktajiem pāriem ir sācies

Šogad pasaules čempionāts ratiņkērlingā jauktajiem pāriem no 11. līdz  16.  martam norisināsies Dienvidkorejas pilsētā Gangvonā, kur tikko ratiņkērlinga komanda izcīnīja līdz šim augstāko sasniegumu  - 5.vietu.


Čempionātā kopumā piedalās komandas no 21 valsts. Visas komandas ir sadalītas trīs grupās pa septiņām katrā. Latvija ir A apakšgrupā - Slovākija, Polija, Skotija, Norvēģija, Turcija, Igaunija un Latvija.

Vispirms grupās tiks izspēlēta apļa turnīra kārta. Pēc tās katras grupas pirmās un otrās vietas ieguvēji un divas labākās trešās vietas automātiski kvalificēsies ceturtdaļfinālam, lai noskaidrotu pusfinālistus. Pusfināla uzvarētāji 16.martā 3:00 pēc Latvijas laika uzsāks cīņu par čempionu titulu.

Latvijas izlases trenera Erkki Lilla komentārs:

Pēc spēles ar Slovākiju:

"No viens līdz otrai  hog līnijai laiks visu spēli bija 12 sekundes. Metieni tika sasteigti, līdz ar to koncentrēšanās spēlei cieta. Papildus tam pretinieks spēlēja ar 75 – 80% izpildījumu visu spēli.“  

Pēc spēles ar Poliju:

“Poļina ar agri pārādīja savu īsto līmeni. Pretinieks pieļāva daudz kļūdas, bet ledus jau nedaudz labāks 12.5 līdz 12.8 sekundas no vienas hog līnijas līdz otrai.“

Komandas sastāvs:  Agri Lasmans, Poļina Rožkova un treneris Erkki Lill.

Latvijas izlases spēlēm iespējams sekot līdzi tiešraides rezultātiem un video tiešraidei.


Latvijas ratiņkērlinga izlases spēļu grafiks pēc Latvijas laika:
1:9 – Slovākija
10:1– Polija
6:3 – Skotija
13.03. 2:00 – Norvēģija
13.03. 9:00 – Turcija
05.03. 12:30 – Igaunija


Latvijas ratiņkērlinga izlases pasaules čempionātā piedalās ar Latvijas Paralimpiskās komitejas, Izglītības un zinātnes ministrijas, Valmieras domes, Pūres šokalādes  atbalstu.
 

Foto: Ansis Ventiņš 
 

 

 

Autore: Katrīna Gaidule

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji