Nedēļas nogalē noskaidros Latvijas čempionus kērlingā jauktajām komandām

Šodien, 10. aprīlī Kērlinga hallē, Rīgā sāksies Latvijas čempionāts kērlingā jauktajām komandām, kurā astoņas jauktās komandas sacentīsies par 2024.gada čempiona titulu.


Pamatturnīra kārta norisināsies no 10. līdz 13. Aprīlim, kur visas komadas izspēlēs viena apļa turnīru. Pēc iegūtajiem rezultātiem četras labākās 14. aprīlī turpinās cīņu pusfinālos, kur tiksies 1. ar 4. un 2. ar 3.vietu. Pusfināla uzvarētāji šajā pašā dienā plkst. 15:00 spēlēs finālā, kurā noskaidros šī gada čempionus, bet zaudētāji sacentīsies par 3.vietu. Komanda, kas izcīnīs šī gada titulu būs nodrošinājusi tiesības pārstāvēt Latviju pasaules čempionātā, kas kā ierasts norisināsies šī gada rudenī, nākamās sezonas sākumā.

Titulu aizstāvēt dosies Arņa Veidemaņa vadītā komanda mainītā sastāvā. Pasaules čempionātā Skotijā Latvijas izlases izcīnīja vēsturiski augstāko vietu – 5. Tomēr šogad Evelīnas Barones un Dainas Barones vietā komandai ir pievienojusies Katrīna Gaidule un Betija Gulbe. Allaž sīvie konkurenti būs Anša Regžas komanda, Dmitrija Usenko, pagājušā gada vicečempioni Kristapa Zasa vadībā. Pēc gada pārtraukuma arī Jāņa Rudzīša četrinieks cīnīsies par titulu. Čempionātā piedalīsies vēl trīs komandas, kuras vadīs Jānis Rēdlihs, Evita Regža un Krišs Vonda.  

Dalībnieki:
SK OB/E.Regža 
SK OB/Regža
CC Rīga/Veidemanis
SK OB/Usenko
JKK/Zass
SKOB/Rēdlihs
SKOB/Vonda
JKK/Rudzītis


Kērlinga klubu atšifrējums:
SK OB – Sporta klubs „OB”
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
CC Rīga – Kērlinga klubs Rīga

Latvijas čempionātu kērlingā jauktajām komandām atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija un Kērlinga halle. 


Foto: Howard Lao
 

 

 

Autore: Katrīna Gaidule

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji