Latvijas vīriešu izlase ieņem 9. vietu Eiropas tūres posmā
Latvijas vīriešu izlase piedalījās Eiropas kērlinga tūres (CCT) posmā Swiss Cup, kas norisinājās Bāzelē, Šveicē. 32 komandu konkurencē izdevās izcīnīt dalītu 9. vietu, kas ļāva nopelnīt 1000 Šveices fanku (aptuveni 915 eiro).

Turnīrā piedalījās visas labākās Eiropas komandas (izņemot Eiropas čempionus - Zviedrijas izlasi, kas pašlaik atrodas Kanādā), kā arī Casey un Gushue komandas no Kanādas. Turnīra balvu fonds ir nepilni 37 tūkstoši eiro, no kuriem uzvarētājiem pienākas nepilni 13 tūkstoši eiro.

Sacensības noritēja pēc tripple knock-out principa (pēc trīs zaudējumiem izstājas). Pirmajā spēlē izdevās revanšēties Šveices komandai, kurai pirms mēneša tika zaudēts. Turpinājumā piedzīvoti minimāli zaudējumi pret Norvēģijas otro komandu un Itālijas izlasi, bet pēc tam izcīnītas uzvaras pret Zviedrijas komandu un Vācijas izlasi. Izšķirošajā spēlē par iekļūšanu ceturtdaļfinālā tika piedzīvots minimāls zaudējums Dānijas izlasei.

Latvijas vīriešu izlases spēļu rezultāti:
02.10.2015. 09:45 pret Hess, SUI 8:7 (ex)
02.10.2015. 15:45 pret Hoiberg, NOR 4:5
02.10.2015. 21:30 pret Retornaz, ITA 5:6 (ex)
03.10.2015. 12:00 pret Eskilsson, SWE 7:4
03.10.2015. 15:30 pret Baumann, GER 4:3
03.10.2015. 21:30 pret Stjerne, DEN 4:6

Pārējo spēļu rezultāti un plašāka informācija pieejama turnīra mājaslapā.

Latvijas junioru vīriešu izlase startēja Eiropas Junioru kērlinga tūres (EJCT) posmā Live Channel Cup Harnosandā, Zviedrijā. Turnīrā startēja 20 junioru komandas no visas Eiropas, kas tika sadalītas 3 grupās. Latvijas puiši B grupā piecās spēlēs izcīnīja trīs uzvaras un finišēja dalītā otrajā vietā. Ņemot vērā savstarpējās spēles grupā, Latvijas junioru izlase tika ranžēta kā ceturtā un pusfinālam nekvalificējās.

Junioru vīriešu izlases spēļu rezultāti:
02.10.2015. 11:30 pret NOR/Foss 11:5
02.10.2015. 14:30 pret SUI/Lottenbach 2:9
02.10.2015. 20:00 pret SWE/Köhn 9:8
03.10.2015. 09:00 pret SWE/Nermans 3:5
03.10.2015. 14:30 pret NOR/Myran 10:5

Visu spēļu rezultāti un kopvērtējums pieejams šeit.

Latvijas sieviešu izlase un un senioru vīriešu izlase piedalījās Zviedrijas kērlinga tūres posmā Jenčēpingā. 12 komandas tika sadalītas 3 grupās.

Sieviešu izlase piedzīvoja zaudējumus visās trijās spēlēs (4:7 pret KG Petterson; 4:6 pret Precenth; 1:8 pret Esbjornsson) un ieņēma ceturto vietu grupā. Savukārt senioru vīriešu izlase izcīnīja vienu neizšķirtu trijās spēlēs (2:10 pret Gronbech; 7:7 pret Roxin; 4:8 pret Johansson) un ieņēma trešo vietu grupā.

Līdz ar to abas komandas palika ārpus ceturtdaļfināla. Plašāka informācija turnīra mājaslapā.