Ķīna dominē pasaules junioru kērlinga čempionāta B divīzijā
Pasaules junioru kērlinga čempionāts B divīzijā norisinājās no 3. līdz 10.janvārim Somijas pilsētā Lohjā. Par uzvarētāju gan meiteņu, gan puišu konkurencē kļuva  Ķīnas izlases, savukārt Latvijas meiteņu izlase ierindojās dalītā 5.vietā, bet puišu izlase palika 10.vietā.

Meiteņu konkurencē pēc grupu turnīra kārtas astoņas spēcīgākās nokļuva čempionāta ceturtdaļfinālā, kurā piedalījās arī Latvijas junioru meiteņu izlase. Diemžēl viņas šajā spēlē kapitulēja Norvēģijai un izstājās no tālākās cīņas pasaules čempionātā, kopvērtējumā ieņemot dalītu 5.vietu ar Itālijas, Ungārijas un Vācijas izlasēm. Šajā čempionātā meiteņu izlase izcīnīja četras uzvaras, bet trīs pēdējās spēlēs piedzīvoja zaudējumus.

Pasaules čempionāta B divīzijas finālspēlē tikās Ķīnas un Turcijas meiteņu izlases, kur mazrezultatīvā spēlē pārāka izrādījās Ķīnas izlase ar 4:2. Savukārt par 3.vietu sacentās Norvēģijas un Jaunzēlandes komandas. Šajā duelī uzvarēja Norvēģija. Līdz ar to Ķīna, Turcija un Norvēģija nodrošināja sev vietu A divīzijas junioru pasaules čempionātā, kas norisināsies Skotijas pilsētā Aberdīnā no 3. līdz 10.martam.

Puišu konkurencē Latvijas izlasei neizdevās iekļūt izslēgšanas spēlēs, jo grupu turnīra kārtā ar iegūtajām četrām uzvarām un trim zaudējumiem bija par maz. Līdz ar to kopvērtējumā pasaules junioru čempionāta B divīzijā ieņemta 10.vieta.

Čempionāta finālspēlē tikās Ķīnas un Krievijas puišu izlases. Ekstra endā uzvaru ar 5:4 izcīnīja Ķīnas juniori. Spēlē par 3.vietu sacentās Vācijas un Spānijas vienaudži, kur pārāka ar 6:4 bija Vācijas izlase, līdz ar to nodrošinot savai valstij vietu pasaules junioru čempionāta A divīzijā kopā ar Ķīnas un Krievijas izlasēm.

Pasaules čempionātā kopumā piedalījās 22 meiteņu un 23 puišu komandas.

Latvijas junioru meiteņu izlase sastāvs: Madara Bremane (skips), Helma Gerda Bidiņa (viceskips), Evelīna Barone, Zane Ilze Brakovska, Megija Anna Graumane (rezerviste), treneris Andris Bremanis.

Latvijas junioru puišu izlases sastāvs: Kristaps Vilks (skips), Anrijs Mikuss Briežkalns (viceskips), Jānis Bremanis, Markuss Salmiņš, Matīss Cirvelis (rezervists), treneris Raimonds Vaivods.