Līdzīgā spēlē vīriešu izlase piekāpjas Baltkrievijai

Eiropas kērlinga čempionāta otrajā dienā, 17.novembra vakarā Latvijas vīriešu izlase aizvadīja otro dienas spēli. Spraigā cīņā ar 5:7 nācās atzīt Baltkrievijas komandas pārākumu, piedzīvojot otro zaudējumu čempionātā.

Nākamā spēle: Latvija – Francija

3.spēle: Latvija 5:7 Baltkrievija

Mūsu izlase spēli uzsāka ar diviem nozagtiem endiem 2:0. Tomēr pretinieki atguvās un pārtraukumā komandas devās pie neizšķirta 3:3. Sestajā endā baltkrievu gūtie divi punkti un +2 pārsvars tā arī palika neatspēlēts, kas noveda pie zaudētas spēles ar 5:7.

Vienlaikus ar šo spēli norisinājās vēl viena apakšgrupas cīņa starp Lietuvu un Franciju. Tajā francūži ekstra endā nozaga punktu, uzvarot ar 6:5.

2.spēle: Latvija 3:6 Turcija

Latvijas izlasei šajā spēlē līdz pat septītajam endam nekādi neizdevās iegūt punktus, kamēr viņu pretinieki turki bija iekrājuši trīs. Septītajā beidzot mūsējie atklāja rezultātu, tiesa gan ar vienu punktu. Diemžēl Turcijas trīs punkti astotajā endā vairs nebija atspēlējami un piedzīvots zaudējums ar 3:6.

1.spēle: Latvija 8:3 Izraēla

Vīriešu izlase čempionātu atklāja ar vienu punktu pirmajā endā, pretiniekiem izlīdzinot rezultātu tikai ceturtajā – 1:1. Veiksmīgs piektais ends ļauj mūsējiem paņemt četrus punktus un pārtraukumā doties pie rezultāta 5:1. Spēles otrajā daļā Izraēla nespēj atspēlēt zaudēto, kas mūsu izlasei ļauj čempionātu atklāt ar uzvaru 8:3.

Eiropas kērlinga čempionāts A un B divīzijā norisinās Helsingborgā, Zviedrijā (16. - 23.novembris). Latvijas vīriešu izlase savas cīņas aizvada B divīzijas B apakšgrupā, kur astoņu komandu starpā tiks noskaidrotas tās, kuras turpinās cīņu par B divīzijas goda pjedestālu un vietu pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā Somijā.

Latvijas vīriešu izlases sastāvs: Mārtiņš Trukšāns (skips), Jānis Klīve, Arnis Veidemanis, Sandris Buholcs, Jānis Rudzītis, treneris Erkki Lills.

8. Lietuva 3-0-3

Vīriešu izlasi dalībai Eiropas čempionātā atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija.

Autore: Linda Mangale