Ritvara Šama piemiņas kausu 2007 izcīna Redmars
Ventspils kērlinga kluba biedra – dibinātāja un A/S „Venceb” valdes priekšsēdētāja Ritvara Šama piemiņai veltīto kausu izcīnīja jau ceturto pavasari – trīs iepriekšējo turnīru uzvarētājas bija Ventspils kērlinga kluba komandas – pirmajos divos turnīros komanda „Ventbetons”, pagājušajā gadā – komanda „Asorti”.

Lai noskaidrotu turnīra uzvarētājus, pēc pirmās spēļu dienas rezultātiem komandas tika iedalītas Zelta un Sudraba grupā.

Par 2007.gada turnīra uzvarētāju un ceļojošā kausa ieguvēju kļuva Latvijas kērlinga kluba komanda Redmars (skips Aldis Abrickis, Ineta Mača, Arnis Veidemanis, Rihards Trulis). Otro vietu turnīrā izcīnīja Rīgas rajona Sporta iniciatīvu centra pārstāvētā komanda Ondulat Bāc (skips Ansis Regža, Dace Regža, Edgars Mucenieks, Renārs Freidensons), bet trešajā vietā ierindojās Ventspils kērlinga kluba komanda Lavīna (skips Inga Apmane, Iveta Medne, Evita Vangrava, Kaspars Doniņš). Pārējās vietas Zelta grupā aizņēma Ventspils kērlinga kluba komandas: 4.vietā – Ruk Ruk (skips Dainis Martinsons), 5.vietā – Arbo (Mārtiņš Libkovskis), 6.vietā – Mērnieks.lv (Andris Janbergs), 7.vietā – Panteras (Eva Martinsone), 8.vietā – Venceb (Uldis Sakne).

Savukārt, Sudraba grupā uzvarēja Ventspils kērlinga kluba komanda Asorti (skips Gunta Millere), otro vietu ieguva Viļņas komanda Kubas (Andrius Jurkonis), trešajā vietā – komanda Samrode (Jānis Matisons).

Turnīrs beidzies, bet Ventspilī kērlinga sezonai punkts pielikts vēl netiek – priekšā mūsu kērlinga gada lielākais notikums – starptautiskais turnīrs Ventspils kauss 2007, kas šogad notiks pirms Jāņiem – 15.,16. un 17. jūnijā.