Latvijas sieviešu izlase treniņnomentnē Kanādā

 

Latvijas sieviešu izlase gatavojoties 2012. gada Eiropas un 2013. gada Pasaules čempionātiem aizvada trīs nedēļu garu treniņnometni Kanādā. Pirmās divas nedēļas dāmas pavadīja ledus treniņnos un spēlejot draudzības spēles. Nometnes pēdējā nedēļā komanda piedalīsies divos turnīros – The Shamrock Shotgun (05.10. – 07.10.) un MNP Charity Classic (12.10. – 13.10.).

Ar savu pieredzi Kanādā dalās Ieva Krusta un Dace Munča:

„Sveicieni no sniegotās Kalgarī pilsētas!
Ir veiksmīgi aizritējusi pirmā treniņnometnes nedēļa,kuras laikā ir aizvadīti treniņi un treniņspēles trijās dažādās kērlinga hallēs. Treniņu laikā tiek apgūtas gan jaunas zināšanas un prasmes, gan pilnveidotas jau esošās.
Līdz šim esam nospēlējušas četras treniņspēles ar dažādām Kanādas komandām: ar Diānu Fosteri (Diane Foster), kas ir divkārtēja Pasaules senioru čempionāta sievietēm zelta medaļas ieguvēja, ar Nikolu Blenkinu (Nicole Blenkin) un Lisa Ejamī (Lisa Eyamie). Spēles bija ļoti līdzīgas un interesantas,kurās trenera dotie uzdevumi tika izpildīti.
Īpaši gribam uzsvērt kāda ir kērlinga popularitāte Kanādā-Kalgarī pilsētā vien ir desmit kērlinga halles ar vairāk kā septiņdesmit celiņiem un katrā hallē/klubā ir aptuveni 2000 spēlētāju.Celiņi tiek noslogoti visas dienas garumā, pa dienu tos izmanto skolēni sporta stundām,pensionāri un korporatīvie pasākumi.Vakaros celiņi ir pilnībā noslogoti,tos izmanto dažādām klubu līgām (sieviešu,vīriešu,jauktajām,junioru,senioru un citām), kur katrs spēlētājs var piedalīties atbilstoši savām interesēm un spējām. Interesants ir fakts,ka kādreiz ir bijusi kērlinga halle divos stāvos un ar divdesmit četriem celiņiem katrā stāvā. 
Cilvēku interese par mums un to no kurienes mēs esam ir liela,bet jūtam,ka daudziem īstas skaidrības par to,kur ir Latvija nav. Dažiem liekas,ka esam tepat no blakus provinces Saskačevanas:)
Nedēļas nogalē dodamies uz pirmo turnīru Kanādā, Edmontonā. Novēlam sev veiksmīgu startu!

Ar sveicieniem Ieva un Dace”

Informāciju sagatavoja
Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Arī es novēlu veiksmīgu startu !
2012-10-06 13:57:45

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji