Papildināts - Vīriešu izlase Kolibris Cup sāk ar pārliecinošu uzvaru

Starptautiskajā turnīrā, kas no 18. līdz 21. septembrim notiek Čehijas galvaspilsētā Prāgā, šogad piedalās 24 komandas no 10 valstīm. Turnīra balvu fonds ir aptuveni 3'634 EUR no kura uzvarētājs saņems 1'454 EUR.

Turnīrs norit pēc tripple knock-out sistēmas. Tiek aizvadītas 8 endu spēles ar laika limitu 1 stunda 50 minūtes, kad ir jāpabeidz iesāktais ends.

Kā ziņo trenere Karri Willms, tad pirmā spēle aizritēja ļoti viegli, ceturtdienas vakarā izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 9:3 pret Beránková sieviešu komandu no Čehijas. 

Otrajā spēlē pret Olgas Žarkovas komandu pirms pēdējā enda mūsu puiši bija nonākuši iedzinējos ar 2 punktu deficītu, bet spēja pēdējā endā izcīnīt 3 punktus un arī uzvaru spēlē - 7:6. Līdz ar to Latvijas vīriešu izlase turpina cīņas A zarā.

Trešo spēli Latvijas izlase aizvadīs piektdien pulksten 18:30 aizvadīs pret Dāvida Šika komandu no Čehijas.

Plašāka informācija pieejama turnīra mājaslapā.

Latvijas izlases sastāvs: Ritvars Gulbis, Normunds Šaršūns, Aivars Avotiņš, Artūrs Gerhards. Treneris Roberts Krusts. Nacionālā trenere Karri Willms. Priholoģe Lāsma Lapiņa.
 
Latvijas jauktā kērlinga izlase sacensībās piedalās ar Latvijas Kērlinga asociācijas, LR Izglītības un zinātnes ministrijas un Isostar atbalstu.
Labs sākums .....un tagad "sveicieni" Davidam :). Izskatās, ka Gulbis nomainījis pavalstniecību :).
2014-09-19 15:39:10

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji