Vīriešu izlase Šveicē finišē pēc četrām spēlēm

No 2. līdz 5. oktobrim Šveices pilsētā Bāzelē notiekošajā turnīrā Swiss Cup šogad startēja 32 komandas no 12 valstīm, aizvadot spēles pēc tripple knock-out sistēmas (komandas izstājas pēc trīs zaudējumiem).

Pirmā spēle Latvijas vīriešu izlasei tika ielozēta pret Zviedrijas komandu (skips Hasselborg), kuru izdevās uzvarēt 7:3. Turpinājumā gan tik veiksmīgi neizdevās nospēlēt, zaudējot nākamās trīs spēles.

Vispirms ar 1:4 tika zaudēts Norvēģijas vīriešu izlasei (Ulsrud), pēc tam ar 5:7 Austrijas komandai (Wunderer) un 6:9 Somijas izlasei (Kauste).

Nākamais turnīrs, kur piedalīsies vīriešu izlase, būs Eiropas kērlinga tūres posms Curling Masters Champéry, kas no 24. līdz 26. oktobrim notiks Šamperī, Šveicē.

Latvijas izlases sastāvs: Ritvars Gulbis, Normunds Šaršūns, Aivars Avotiņš, Artūrs Gerhards. Treneris Roberts Krusts. Nacionālā trenere Karri Willms.
 
Latvijas vīriešu izlase sacensībās piedalās ar Latvijas Kērlinga asociācijas, LR Izglītības un zinātnes ministrijas un Isostar atbalstu.
 
Foto uzņemts pēc uzvaras turnīrā Riga Open 2014. gada augustā.
ja bijušā kērlingista, brīvprātīgā un līdzjutēja atmiņa neviļ, neko grandiozāku par ondulat kausu neatceros, ja nu vienīgi pasaules sieviešu čempionātu :))) paskatījos bukletu no ondulat kausa - 30 komandas, dalībnieki no 18 valstīm, 12 atbalstītāji/ sponsori, uguņošana, šautriņu turnīrs ar šašlikiem, basketbola turnīrs, individuālais kērlings, dalībnieks olimpiskais vicečempions, divkārtējs pasaules čempionāta bronzas medaļu ieguvējs utt. - bet to visu jau var atrast arī sadaļā turnīri........
2014-10-16 10:47:18
Sveiki visiem diskusijas dalībniekiem! Ir tāds teiciens - ko meklē, to atrod. Ja esam ar visu neapmierināti un to vien darām, kā meklējam, kur kaut kas nav ne tā, tad nav šaubu – vienmēr atradīsim! Tur nevajag lielu talantu. Izskatās, ka LKA statūti ir jāpaplašina. Jo izrādās, ka tajos ir jāiekļauj arī regulāra neapmierināto „sapurināšana”, visu turnīru saorganizēšana, visa tūlītēja noprecizēšana (par 2. un 3.vietas atbalstu) un vēl paliels skaits citu lietu. Un tad atnāksim mēs, pie visa gatava, jutīsimies labi un priecāsimies par kērlinga izaugsmi! Ar šādu pieeju mēs tālu netiksim. Ja paši neiesaistīsimies un „ nesapurināsimies” tad mainiet priekšniecību kaut 3 reizes gadā – nekas nemainīsies. Labā ziņa – mums ir arī pozitīvie piemēri, no kuriem varam mācīties. Visu kērlingistu vārdā vēlos teikt paldies Ventspils kērlinga klubam, kurs nesen sarīkoja lieliski noorganizētu turnīru, lielāko līdz šim Latvijā, kurā spēlētāji no Rīgas piedalījas ar prieku. Un tur nevajadzēja nekādu sapurināšanu vai īpašu atbalstu no asociācijas (kurs vajadzības gadījuma tiktu sniegts). Beidzam plēsties un mēģinām beidzot kaut ko izdarīt kopīgi! Veiksmi visiem uz ledus un arī ārpus tā.
2014-10-10 23:50:18
Robert, cepiens tiešām nav, bet, ja pēc Taviem vārdiem: "5) Par Mārtiņa minēto citātu "...tā turpmāk organizēs tikai tādus turnīrus, kuri ir saistīti ar izlašu sagatavošanu starptautiskām sacensībām un Latvijas čempionātiem" - es to saprotu nedaudz savādāk - organizēs turnīrus izlašu sagatavošanai un organizēs turnīrus Latvijas čempionātiem", tad sanāk ka reiz, ka vienīgais turnīrs Latvijas Čempionātiem būtu/bija Baltic Cup, kur LKA ir taisnā tekstā (liekas,ka kādā no valdes sēdes protokoliem to var izlasīt) ir pateikusi, ka šis turnīrs viņus NEINTERESĒ! Piedod Robert, bet šeit neesi pareizi sapratis LKA nostāju.... Un runājot par atbalstu 2. un 3. vietai - ar ir vienkāršs ieraksts protokolā, ka tas tiks darīts, bet vai otrā vieta saņems 20 Eiro un 3. vieta 10 Eiro vai kaut kā savādāk ar nav skaidrs. Pagaidām precīzu vadlīniju NAV. Kaut kā domas velk uz to, ka ir atstāts koridors manevriem, lai varētu izvērtēt personālijas un pēc tām lemt kam cik dot. Veiksmes visiem uz ledus!
2014-10-10 15:44:14
Robert, nav cepiens! Viss ir labi! LKA strādā perfekti! Turpinām sēdēt mucā - ārā neskatamies:)
2014-10-10 14:14:02
Mārtiņ un Renār - par ko cepiens ? 1) Pēc valdes sēdēm mājas lapā tiek ievietota ziņa, kur var apskatīt protokolu. 2) LKA turpmāk finansiāli atbalstīšot arī 2.un 3.vietas ieguvējus - tas ir solis komandu attīstības virzienā un lielāks stimuls trenēties čempim. 3) Rīgas čempi nerīko LKA. Kad Rīgas domes mājas lapā parādīsies info, domājams, ka tas parādīsies arī šajā lapā. 4) Baltijas kausu var rīkot jebkurš klubs ! Nešaubos, ka LKA iespēju robežās palīdzēs. 5) Par Mārtiņa minēto citātu "...tā turpmāk organizēs tikai tādus turnīrus, kuri ir saistīti ar izlašu sagatavošanu starptautiskām sacensībām un Latvijas čempionātiem" - es to saprotu nedaudz savādāk - organizēs turnīrus izlašu sagatavošanai un organizēs turnīrus Latvijas čempionātiem. p.s. Lūgums šo visu iepriekš rakstīto neuztvert kā aizstāvību LKA , kurā ir iesaistīta man radniecīga persona :) Tiekamies uz ledus !
2014-10-10 11:17:51
Sabīn, esmu vienmēr ļoti pozitīvs! Vienkārši ir lietas, kas izskatās galīgi aplami - tāpēc iekomentēju. Ieva, runa jau ir par to, kā komunicējam - konkrētāk, kā ziņas nosaucam, cik dziļi paslēpjam utt. Es visu jau esmu atradis pirms ierakstīju komentu. Vai tā forma nevar būt draudzīgāka tai informācijai, kas interesē pilnīgi visus? Tiešām nevar nobuplicēt ziņu "Pieņemts sezonas kalendārais plāns"!? Raimond, nu ko Tu taisnojies? Es neko nepārmetu, bet norādu, kas ir šķietami aplami. Tā vietā, lai uzklausītu, sapurinātu savējos uz labāku darīšanu, Tu mani sūti uz valdes sēdēm, vai meklēt kontaktinfomāciju. Vai iepriekšējais teikums vien nenorāda uz pieklibošanu komunikācijā? Man taču IR kontaktinformācija: www.curling.lv! Izmantojam to mūsdienīgi. Tie protokoli ir bijuši pieejami arī pirms 5 gadiem - tas jau nav nekāds sasniegums. Es runāju par ziņām! Par pārējo Tevis rakstīto gan esmu tādā mērenā šokā - sanāk, ka 90% esošās komandas LKA nemaz nav vajadzīgas. Visvairāk pārsteidza teksts, citēju: "...tā turpmāk organizēs tikai tādus turnīrus, kuri ir saistīti ar izlašu sagatavošanu starptautiskām sacensībām un Latvijas čempionātiem". LKA tur rūpi, lai izlase pienācīgi sagatavojas Latvijas čempionātam? Man vairs nav, ko teikt... :) Renār, 100% Tev piekrītu!!!
2014-10-09 22:58:46
Njāa izskatās gan, ka komunikācijas principi ir mainijušies - esam palikuši lecīgi :D Izskatās, ka kērlinga saime veirs nemāk savā starpā normāli komunicēt. Pozitīvāk!
2014-10-09 17:45:20
Renār, kā jau minēju tad Rīgas čempionāts nav LKA organizētas sacensības, turklāt neviens nav pret Rīgas čempionāta un Baltijas kausu. LKA valde oficiāli ir noteikusi, ka finansiālu iespēju robežās turpmāk atbalstīs LČ 2. un 3.vietu ieguvējus, turklāt kā jau minēju Baltijas kausu var rīkot arī jebkurš klubs. Pieņemu, ka līdzīgi kā Tevis norādītajos LKA statūta punktos arī klubiem ir līdzīgi mērķi savos statūtos. Vismaz tā tam vajadzētu būt !
2014-10-09 17:24:38
Raimond, no STATŪTIEM: 2. LKA mērķi un uzdevumi. LKA mērķi un uzdevumi ir: 2.1.1.popularizēt kērlingu un veicināt tā attīstību ar izglītojošu un sportis kupasākumu palīdzību Latvijā un pasaulē;2.1.2.veicināt augstas klases kērlinga spēlētāju sagatavošanu; Un tad man pastāsti kā Baltijas kauss un Rīgas Čempionāts neatbilst šiem punktiem. Viss jau ok, ka nauda ir izlasēm, bet tad kad TEAM GULBIS izdomas kerlingu vairs nespelet, tad LV otrajai komandai liimenja atskiriiba liidz vinjiem buus kaa liidz kosmosam, jo taadi turniiri kaa Baltijas kauss, kur peec definiicijas piedalaas LV 2. un 3. vieta netiek organizeti. Un Rigas cempionaats - tas ir turniirs kur piedalaas VISVAIRAAK LV koamndu!!! Man tas kaut kaa saistaas ar popularizeeshanu...bet Jums jau labaak zinaat.... .
2014-10-09 14:48:06
Mārtiņ, info par kalendāra apstiprināšanu bija publicēts - http://curling.lv/jaunumi/1129 Un, manuprāt, "dokumentu" sadaļā to atrsat nav dikti grūti :)
2014-10-09 14:14:11
Mārtiņ, atļaušos atbildēt uz dažiem jautājumiem: 1) Visiem kērlingistiem un ne kērlingistiem ir publiski pieejami valdes sēžu protokoli, kā arī ir iespējams apmeklēt valdes sēdes klātienē. Spriežot pēc pēdējā laika valdes sēžu un biedru sapulces apmeklējuma nedomāju, ka kādam ir tiesības valdei vai atsevišķām personām izteikt pārmetumus par informācijas trūkumu attiecībā uz sacensībām u.tml. Kurš grib un patiesi ir ieinteresēts uzzināt sev nepieciešamo informāciju var sameklēt kontaktinformāciju un griezties tieši nevis izteikt pārmetumus publiski. Lai nu kas, bet komunikācijas principi gan ir mainījušies! 2) Attiecībā uz Baltijas kausu LKA valde jau iepriekš ir publiski un ne publiski paudusi viedokli, ka tā turpmāk organizēs tikai tādus turnīrus, kuri ir saistīti ar izlašu sagatavošanu starptautiskām sacensībām un Latvijas čempionātiem. LKA nevar un nebūs visu sacensību organizētāja, turklāt Baltijas kausu un cita veida turnīrus ir iespējams organizēt klubiem, t.sk. KH. Sīkāk - skat. š.g. biedru sapulces protokolu! 3) LKA nav Rīgas čempionāta organizētāja. 4) LKA ir KH klients un stratēģiskais partneris, taču visādi citādi tās pamatmērķi un uzdevumi ir atšķirīgi no KH.
2014-10-09 13:35:10
Uzreiz saku - nav par šīs ziņas tēmu! Priekšniecības mainās, komunikācijas principi nemainās! Viss, ko šeit var lasīt, ir izlases, džunior kempi un amatieru līga. 90% mūsu sabiedrības nav izlasēs - viņiem vissvarīgākā ziņa ir par sezonas kalendāru! Kur ir informācija, ka kalendārs ar plānotajām sacensībām ir apstiprināts un nopublicēts?? Nav tādas ziņas! Jā, rakņājoties "dokumentu" mapē var to atrast - varbūt pat citi nezin, ka ir tāds ir publicēts. Varu viņiem atvieglot dzīvi - šeit links: http://www.curling.lv/ckfinder/userfiles/files/LKA%20kalend%C4%81rais%20pl%C4%81ns%202014%202015.pdf Baltijas kauss ir pazudis no aprites. Kāpēc? Viens no sakarīgākajiem turnīriem tieši pirms Latvijas čempionāta, lai arī citas NEizlašu komandas tiktu pie normālas spēļu prakses ar spēcīgiem pretiniekiem. Rīgas čempionāts būs vai nebūs? Mēnesis vēl atlicis, bet informācija no asociācijas 0. Izskatās, ka asociācijai nav nekādas daļas par kērlinga spēlētājiem "vulgaris", kas arī veido mūsu saimi! Bet, ir jāsaprot, ja nebūs tās pārējās komandas, kas nav LV izlases, tad arī nekāda izlase nebūs, jo vienkārši nebūs kur spēlēt. Šaubos, vai izlases vien varēs nodrošinās hallei apgrozījumu.
2014-10-09 12:15:09
Robčik, kas īsti Tu esi treneris vai spēlētājs ? :)
2014-10-05 18:22:15

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji