Nedēļas nogalē notiks Rīgas čempionāts kērlingā
No 7. līdz 9.novembrim Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121 h norisināsies 2014. gada Rīgas čempionāts kērlingā.
 
Pirmo reizi vēsturē sieviešu komandu skaits ir lielāks nekā vīriešu – 11 pret 9. Turnīrs notiks jau ceturto gadu pēc kārtas un tajā tiks pulcētas Latvijas labākās komandas. 2014.gada čempionātā piedalīsies sieviešu un vīriešu izlase, meiteņu junioru izlase, visas Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra sievietēm komandas, Latvijas labākās vīriešu komandas, tāpat komandas no Talsiem un Ventspils, Amatieru līgas cītīgākie dalībnieki un komanda, kas ilgu laiku nebija manīta uz kērlinga ledus – RU.LV.
 
Visas komandas ir sadalītas trīs apakšgrupās, kur tiks aizvadīts grupu turnīrs. Katras grupas 1.vietas ieguvēja automātiski kvalificēsies pusfinālam. Ceturtā pusfināla komanda tiks noskaidrota starp grupu 2. vietu ieguvējām  – komanda ar labāko LSD metienu kopsummu.  
 
2013. gadā par uzvarētājiem kļuva Team Gray vīriešu konkurencē un JKK/Staša-Šaršūne sieviešu konkurencē.
 
Visām spēlēm varēs sekot līdzi šeit. Savukārt fināla spēles svētdien, 9.novembrī, plkst.18 vīriešu komandām un plkst.20:15 sieviešu komandām varēs sekot līdzi sportacentrs.com tiešraidēs ar pieredzējušu spēlētāju komentāriem.
 
Pilns spēļu grafiks pieejams šeit.
 
Sacensības organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar SIA "Kērlinga halle" un Latvijas Kērlinga asociācija.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji