Jaukto pāru čempionātā uzvar LKK/Linde Veidmanis

Latvijas jaukto pāru čempionātā šogad piedalījās 8 komandas, kas aizvadīja viena apļa spēles, spēcīgākajām četrām komandām iekļūstot pusfinālā.

Pamatturnīra uzvarētāji LKK/Linde Veidemanis ļoti smagā cīņā tikai ekstra endā izrāva uzvaru 9:8 pret pamatturnīra 4. vietas ieguvējiem RKK/Rudzīte Rudzītis. Lai to paveiktu, izšķirošajā metienā akmenim bija jāpieskarās centra baltajam aplītim. Otrā pusfinālā pamatturnīra 2. vietas ieguvēji SK OB/E.Regža Freidensons jau pēc trešā enda ieguva komfortablu 7:0 pārsvaru pret SK OB/D.Regža A.Regža, svinot panākumu sešos endos ar 9:3.

Spēlē par 3. vietu SK OB/D.Regža A.Regža un RKK/Rudzīte Rudzīti aizritēja līdzīga cīņa, tomēr spēles otrajā pusē svaru kausus par labu sev spēja vērst SK OB/D.Regža A.Regža, gūstot panākumu 8:6.

Finālā, kaut gan aizritēja ļoti līdzīga spēle, pamazām pārsvaru uzaudzēja LKK/Linde Veidemanis, kas ar 7:3 pārspēja SK OB/E.Regža Freidensons.

Jaukto pāru čempionāta uzvarētāji Iluta Linde un Arnis Veidemanis ir ieguvuši iespēju pārstāvēt Latviju Pasaules jaukto pāru čempionātā, kas 2015. gada 18.-25. aprīlī notiks Sočos, Krievijā. Šīs sacensības klātienē vēros arī Starptautiskās Olimpiskās komitejas pārstāvji, kas lems par šīs disciplīnas iekļaušanu Olimpisko spēļu programmā.

Spēļu rezultāti un kopvērtējums pieejams šeit.

Latvijas Kērlinga asociācija izsaka pateicību SIA "Kērlinga halle" par atbalstu sacensību rīkošanā.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji