Zināms Summer Curling Cup Tukums 2016 spēļu grafiks
Summer Curling Cup Tukums 2016 organizācijas komiteja informē, ka ir noslēgusies komandu pieteikšanās, apstiprināts dalībnieku saraksts un veikta grupu, kā arī pirmo spēļu pretinieku izloze.
 
Turnīra dalībnieku saraksts pieejams šeit. Spēļu grafiks pieejams šeit
 
Turnīrs norisināsies Tukuma ledus hallē no 15. līdz 17. jūlijam. Priekšsacīkstes 15.-16. jūlijs no plkst. 8.00 līdz 22.00, finālspēļu sākums – 17.jūlijā plkst. 13.40. Spēļu rezultāti būs pieejami turnīra mājas lapā www.curlingsummercup.lv.
 
Šogad turnīrā piedalās 24 komandas, kurās startēs 10 valstu kērlingisti. Latviju turnīrā pārstāvēs 10 komandas, Lietuvu un Baltkrieviju pa 3, pa vienai komandai no Somijas, Beļģijas un Igaunijas. Piecas komandas būs ar jauktu valstu pārstāvniecību ar spēlētajiem no kērlinga lielvalstīm - Kanādas, Šveices, Skotijas un Krievijas.
 
No Latvijas nacionālajām izlasēm turnīrā piedalīsies junioru (meiteņu) un senioru (vīriešu) izlases. Ārvalstu nacionālās izlases būs pārstāvētas ar Baltkrievijas vīriešu un sieviešu izlasēm, kā arī Lietuvas vīriešu izlasi. Savu pagājušā gada uzvarētāju titulu centīsies aizstāvēt Krievijas un Igaunijas apvienotā komanda - team MEDVED. Ar visaugstākā līmeņa sacensību pieredzi ir kērlingisti komandās “Cocktail International” (Skotija/Šveice) un “Team Harder” (Kanāda/Latvija). 
 
Turnīra atbalstītāji un sadarbības partneri: Latvijas Kērlinga asociācija, SIA “Kērlinga halle”, SIA “Glazūra AG,” SIA “ALD Automotive”, SIA “Tukuma ledus halle”, A/S “Tukuma piens”, Tukuma novada pašvaldība.
 
Summer Curling Cup Tukums 2016 organizācijas komiteja

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji