Kērlinga apmācības Ventspilī!

Lai popularizētu kērlingu jaunatnes vidū un radītu priekšstatu par spēles noteikumiem, Jauniešu mājā, Ventspils tehnikumā un Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā aizvadītas grīdas  kērlinga demonstrācijas. Arī uz ledus pirmās apmācību nodarbības jau ir sekmīgi aizvadītas, taču tas nav šķērslis nākošajās nodarbībās pievienoties jauniem interesentiem.

Kērlingā izmaksas parasti sedz paši sportisti, taču  rudenī, nu jau tradicionāli ,vairākus gadus visiem interesentiem, kuri vēlas apgūt kērlinga spēli, Ventspils kērlinga klubs ar Ventspils pilsētas domes, Olimpiskā centra „Ventspils”  un Latvijas kērlinga asociācijas atbalstu ir sagādājis lielisku iespēju –  četrās nedēļas nogalēs bez maksas apgūt kērlinga spēles iemaņas.

Aicinām ikvienu interesentu,  sākot no   vismaz 12- 13 gadu vecuma (diemžēl, jaunākiem būs par grūtu, jo kērlinga akmens sver turpat 20 kg). Trīs nodarbībās Ventspils kērlinga kluba biedru vadībā būs iespēja apgūt kērlinga spēles pamatus - iepazīties ar kērlinga spēles noteikumiem, apgūt spēles un treniņu iemaņas, kērlinga spēlētāja ētikas kodeksu. Kērlingu tā īsti var saprast tikai pašam izmēģinot,  un kas zina- var būt tieši kērlings ir jūsu sporta veids!
   
Interesenti tiek gaidīti  Olimpiskā centra  “Ventspils” ledus hallē:
Svētdien, 23.oktobrī, plkst. 09.00 -11.30 – nodarbības uz ledus

Kērlinga spēlētājam ir nepieciešams ērts, vidēji silts, sportisks apģērbs, kā arī cimdi un maiņas (sporta) apavi. (salīgām kājām vēlams ielikt zolītes ar foliju). Uz ledus neklājas kāpt ar ielas apaviem. Kērlinga inventāru - birsti un slīdzoli varēsi saņemt hallē.

foto:Ventspils Kērlinga klubs

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji