BALTIC SUPER LEAGUE 2016 uzvar LATVIJA!

Saspringta nedēļas nogale aizvadīta kērlinga hallē Rīgā. Ar LATVIJAS izlases uzvaru beidzies pirmais Baltijas Superlīgas turnīrs!

 

Turnīra mērķis bija piesaistīt maksimāli iespējami spēcīgu vīriešu komandu dalībnieku sastāvu no Baltijas reģiona. Izdevās! Superlīgā spēlēja 4 valstu nacionālās izlases, viesi no Maskavas un Katovices, kā arī pašmāju komandas CC RĪGA un CC RUDZĪŠU. Turnīra formāts: 10 endu spēles ar "domāšanas laiku".

Komandas tika sadalītas divās grupās, aizvadīts grupu turnīrs, pēc kura tika izspēlētas play-off spēles, sadalot komandas pirmajā četrniekā, kuras cīnās par medaļām, un otrajā četriniekā, kuras cīnās par 5. - 8.vietu.

Sestdienas vakarā notika pusfināli. Latvijas izlase pārliecinoši kontrolēja spēli un apspēlēja Igaunijas izlasi ar 12:5. Otrajā pusfinālā risinājās īsts trillera cienīgs sižets - CC RĪGA pirmajā spēles pusē bieži kļūdījās un spēlēja kopumā neveiksmīgi - rezultāts pēc 5.enda 6:1 Vadim Raev vadītās CC MOSCOW labā. Otrā spēles puse ar super agresīvu kērlingu jau noritēja CC RĪGA zīmē! Pēc 10 endiem panākts neizšķirs 8:8! Ekstra endā veiksmīgāki tomēr izrādījās maskavieši, paņemot vienu akmeni un garantējot vietu finālā.

Izšķirošie notikumi norisinājās svētdien, 23.oktobrī. Mačā par bronzas medaļām CC RĪGA pietiekoši droši apspēlēja Igaunijas izlasi ar 9:5, savukārt turnīra finālā Latvijas izlase līdzīgā manierē apspēlēja maskaviešus - 7:4. Līdz ar to, zelts un bronza MŪSĒJIEM, sudrabs maskaviešiem!

Pilns Baltijas Superlīgas 2016 komandu vietu sadalījums ir pieejams šeit: BSL2016TABLESTANDINGS.pdf

Prieks, ka varējām palīdzēt mūsu izlasei sagatavošanās posmā Eiropas čempionātam ar turnīru šeit pat mājās!

Lai mūsu puišiem veicas Eiropas čempionātā! Visi turam īkšķus! LATVIJA, SARAUJ!!!

 

Baltijas Superlīgu organizēja CC RĪGA sadarbībā ar Latvijas kērlinga asociāciju.

Mūsu viesi ļoti atzinīgi novērtēja paveikto, kā arī izteica vēlmi Rīgā noteikti atgriezties uz līdzīgiem pasākumiem.

Visi bija vienisprātis - spēcīgi pretinieki, 10 endi un labs ledus ir tas, kāpēc uz Rīgu būs jābrauc vēlreiz!

 

CC RĪGA izsaka pateicību Latvijas kērlinga asociācijai par doto iespēju un sniegto atbalstu turnīra organizēšanai!

Īpašs paldies Kērlinga hallei un ledus meistariem Arnim un Artūram!

Mārtiņš Trukšāns

CC RĪGA

Kērlinga halles vārdā sakām PALDIES Mārtiņam Trukšānam par turnīra organizēšanu! Lielisks pienesums kērlinga kalendāram Baltijas reģionā! Enerģiju un entuziasmu šo turnīru ierakstīt kalendāros arī nākamajās sezonās!
2016-10-25 11:35:39
Dāmām kā reize turnīri ir atlikulikām - RICC, Tallinn Ladies Cup utt. Kungiem nav kur īsti uzpēlēt! Tāpēc pieturēsimies pie kungu turnīra formāta.
2016-10-24 18:41:23
Lieliski, ka izdevās! Nākamgad droši jāaicina arī dāmas! Rīgas ledus izlutina un komandas būs klāt!
2016-10-24 18:07:32

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji