Komandas no Latvijas piedalīsies „MedExpert Curling Cup”

Šogad no 3. – 6.augustam tiks aizvadīts devītais „MedExpert Curling Cup”. Tas kā ierasts norisināsies Svetlogorskā, Kaļiņingradas apgabalā, Krievijā. Turnīrs kā katru gadu pulcē daudz komandu – šogad kopskaitā 36. Dalībnieku sarakstā lielākoties ir komandas no Krievijas – 27, tomēr starp tām atrodami pārstāvji arī no Polijas, Baltkrievijas, Skotijas, Dānijas, Igaunijas un Latvijas. Latviju turnīrā pārstāvēs komanda „Team B” (I.Bērziņa, U.Ģērmane, R.Lubarte, E.Dompalma-Linuža) un komanda „Redmars” (A.Abrickis, I.Mača, Dz.Bērziņš, A.Gurtiņš), savukārt internacionālajā komandā „Scandaltastic” no Latvijas spēlēs M.Prozoroviča un L.Mangale.

Visas turnīra komandas sadalītas trīs grupās –  Gagarina, Kalašņikova un Suvorova, pa 12 katrā grupā. Katrai komandai garantētas piecas spēles. Pirmās divas tiks izspēlētas iepriekšminēto grupu ietvaros, savukārt pārējās trīs spēles, pārgrupējot pēc iegūtajiem rezultātiem, tiks izspēlētas grupās A (1. – 12.vieta), B (13. – 24.vieta) un C (25. – 36.vieta).

Šajā turnīrā ceturtdien, 3.augustā plkst. 18:30 startēs arī Eiropas čempione V.Moisevas komanda no Krievijas, spēlējot vienā – Gagarina grupā ar „Redmars” komandu. Savukārt „Team B” komanda turnīru uzsāks piektdien, plkst. 10:00, spēlējot vienā – Suvorova grupā ar internacionālo komandu „Scandaltastic”, kurā spēlēs pārstāves no Latvijas. Vai šīm komandām savstarpēji iznāks tikties, redzēsim jau šajā nedēļas nogalē.

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji