Latvijas vīriešu kērlinga izlase aizvadīs sagatavošanās turnīru Šveicē, skaties spēles tiešraidē

Pēc uzvaras Eiropas kērlinga čempionāta Latvijas kvalifikācijas turnīrā, komanda Junkers Bosch/Smilga piedalīsies savā pirmajā sagatavošanās turnīrā pirms došanās uz Eiropas čempionātu Sanktgallenē, Šveicē. Viņi no 19. līdz 22.oktobrim statēs „Curling Masters Champery turnīrā, kurš ir viens no pasaules kērlinga tūres (WCT) posmiem.
 
„Curling Masters Champery” turnīrs katru gadu Šveices pilsētā Šamperī pulcē spēcīgas komandas no visas pasaules. Šis gads nav izņēmums. Lai gan turnīrā būs tikai Eiropas reģiona pārstāvētās komandas, tomēr 24 komandu vidū sastopamas tādas personības kā N.Edins (2.vieta pasaules rangā), S.Valštads (13.vieta pasaules rangā), T.Brūsters, M. Fisters, R.Stjerne un citi spēcīgi skipi, kuri mēģinās savas komandas aizvest līdz septītajam „Curling Masters Champery” titulam. Pagājušajā gadā triumfēja N.Edina komanda no Zviedrijas. Redzēsim vai viņiem izdosies atkārtot šo sasniegumu arī šogad.
 
Komandas sadalītas četrās grupās pa sešām, kurās tiks izspēlēts apļa turnīrs. Noslēdzoties grupu kārtai visas komandas tiks sakārtotas pēc iegūtajām uzvarām, vienādu punktu gadījumā papildrādītājs (vidējais LSD) noteiks komandas vietu. Pirmās astoņas turpinās cīņu par uzvaru turnīrā.
 
Latvijas vīriešu izlase „Curling Masters Champery” turnīrā ielikta vienā grupā ar Eiropas čempionāta (17. – 25.novembris) B grupas pretinieci Somiju (A.Kauste) un Čehijas (J.Snitila) komandu. Savukārt Nīderlandes J.Vandorpa komanda būs tā, kas visticamāk pārstāvēs savu valsti Eiropas čempionāta A grupā. Turklāt grupā nāksies sacensties pret bijušajiem pasaules vicečempioniem no Dānijas ar R.Stjerni priekšgalā un patlaban 22.vietā pasaules rangā esošo B.Mouta komandu no Skotijas.
 
Latvijas komandas sastāvs: Kārlis Smilga, Artis Zentelis, Jānis Klīve un Didzis Pētersons.
 
Junkers Bosch/Smilga komandas spēļu grafiks apļa turnīra kārtā:
19.10. (pēc Latvijas laika)
19:00 - J.Snitils (Čehija)
20.10. (pēc Latvijas laika)
09:00 – A.Kauste (Somija)
14:00 – J.Vandorps (Nīderlande)
20:00 – R.Stjerne (Dānija)
21.10. (pēc Latvijas laika)
13:00  - B.Mouts (Skotija)
 
Spēļu tiešraides no „Curling Masters Champery” turnīra nodrošina Sportacentrs filmēšanas komanda. Līdz ar to pēc šī turnīra divas spēles būs iespējams redzēt atkārtojumā, ar komentāriem latviešu valodā, Latvijas nacionālajā kanālā Sportacentrs TV. Savukārt tiešraidē varēs noskatīties piecas grupu turnīra spēles, kā arī ceturtdaļfinālu, pusfinālu un finālu ar komentāriem angļu valodā.
 
Spēles tiešraidē 20.10. pēc Latvijas laika:
11:30 A.Timofejevs (Krievija) : S.Valštads (Norvēģija)
 
14:00 B.Mouts (Skotija) : J.Snitils (Čehija)
 
20:00 Dž.Retornas (Itālija) : N.Edins (Zviedrija)
 
Spēles tiešraidē 21.10. pēc Latvijas laika:
13:00 J.Švallers (Šveice) : T.Brūsters (Skotija)
 
16:30 S.Stēli (Šveice) : S.Valštads (Norvēģija)
 
19:30 Ceturtdaļfināls
 
Spēles tiešraidē 22.10. pēc Latvijas laika:
10:00 Pusfināls
 
13:30 Fināls
 
 

 
 
 
Autore: Linda Mangale
Čehija ir Eiropas čempionāta B grupā.
2017-10-19 10:26:50

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji