Vienas dienas jaukto pāru sacensībās uzvar L.Avena/A.Avotiņš
Uzvaru seriāla „Latvian Mixed Doubles Grand Prix” 4.posmā izcīnīja L.Avena un A.Avotiņš, sacensības aizvadot 30.decembrī.
 
Šajā kērlinga disciplīnā teicama debija izdevās Līgai un Aivaram, kuri finālā pārspēja pāri D.Zīle/A.Gavars. Spēlē par trešo vietu I.Lindes/A.Veidemaņa komanda nedeva nekādas iespējas Igaunijas pārim B.Sillaotai/E.Lillam, savukārt spēle par piekto vietu izšķīrās pēdējā metienā, ko atzīstami izpildīja K.Bulačņikova precīzi izpildot metienu uz mājas centru.
 
Kopvērtējumā I.Linde/A.Veidemanis pakāpās uz otro vietu, savukārt D.Zīle/A.Gavars pietuvojās pirmajam četriniekam. Pateicoties uzvarai posmā L.Avena/A.Avotiņš uzreiz kopvērtējumā ieņem 7.vietu.
 
Nākamais – 5.posms notiks jau pavisam drīz 7.janvārī. Tā kā posmā nepiedalīsies pašreizējā kopvērtējuma 3.vieta (M.Tūrmane/H.Lills) un 4.vieta (A.Zābere/R.Freidensons), kā arī citi pāri no pašreizējā Top 8, tad ir iespējamas būtiskas izmaiņas pirmajā astotniekā. Šis posms arī būs zināmā mērā izšķirošs vai tiks apdraudēta kopvērtējuma līderu D.Regžas/A.Regžas pozīcijas. Līdzšinējo līderu sekmīga starta gadījumā viņi būs praktiski neaizsniedzami atlikušajos divos posmos (6.posms – 18.02.2017 un 7.posms – 18.03.2017.).
 
Informējam, ka ir brīvas vietas uz seriāla noslēdzošajiem posmiem februārī un martā. Pieteikumus sūtiet uz rudzisu.cc@inbox.lv.
 
 
Sacensības rīko Rudzīšu kērlinga klubs sadarbībā ar Kērlinga halli un Latvijas Kērlinga asociāciju.
 
 
 
 
Informāciju sagatavoja: Jānis Rudzītis

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji