Junioru izlašu treneru komentāri pēc vakardienas uzvarām PČ
Vakar Latvijas meiteņu un puišu junioru izlases uzsāka dalību pasaules čempionātā B divīzijā, savas pirmās čempionāta spēles uzvarot. Meitenes pieveica Somiju ar 6:3, bet puiši Krieviju ar 5:4. Abu izlašu treneri dalījās iespaidos par aizvadīto dienu un čempionātu kopumā.
 
Latvijas meiteņu izlases trenera Andra Bremaņa komentārs:
„Vispār par čempionātu ir pozitīva sajūta. Mūsu grupā noteikti esam viena no stiprākajām komandām. Otra komanda, kas varētu pretendēt uz 1.vietu grupā, ir Turcija. Iegūt 1.vietu grupā ir diez gan svarīgi, jo citādi var gadīties ka ceturtdaļfinālā pretī ieliek stiprāko komandu (kā puišu komandai jau vairākus gadus ir sanācis) un, pat ja esam potenciāli otra stiprākā komanda čempionātā, varam palikt ārpus pusfināliem. Protams ka visi tēmējam uz 1.vietu, bet šogad medaļas šķiet kā reāls mērķis ko varam sasniegt.
 
Pirmā spēle pret Somiju tika aizvadīta veiksmīgi, uzvara 6:3. Meitenes uz laukuma nodemonstrēja kvalitatīvu spēli. Pāris endos gadījās izpildījuma kļūdas, kas palīdzēja pretiniecēm, bet pretinieces šad tad palīdzēja arī mums. Ledus ir labā stāvoklī, nav neparedzami kritumi vai nepierasti ātrumi, kas noteikti palīdzēs mums.”
 
Meiteņu izlases treneris arī piebilda, ka spēlē pret Slovēniju, kas būs šodien plkst. 16:00, tiks nedaudz pamainīts sastāvs:
4. Madara Bremane
3. Helma Gerda Bidiņa
2. Megija Anna Graumane
1. Zane Brakovska
A. Evelīna Barone
 
Latvijas puišu izlases trenera Raimonda Vaivoda komentārs:
"Jau komandas sapulcē uzsvēru, ka šī būs viena no čempionāta atslēgas spēlēm. Lai pareizi noskaņotos noskatījāmies vairākus iedvesmojošus sporta video materiālus un uzsvēru puišiem to kā godu startēt izlasē Latvijas simtgades gadā.
 
No paša  sākuma spēle pret Krieviju izvērtās ļoti nervoza un emocionāli agresīva. Izpildījums abām komandām šoreiz nebija tas labākais, taču izšķirošajos metienos precīzāk izdevās nospēlēt mūsu komandai. Īpaši gribu uzteikt mūsu komandas kapteini Kristapu Vilku, kurš vairākās kritiskās situācijās pavērsa spēli mums labvēlīgā gultnē un no visiem spēlētājiem vienīgais pārsniedza 80% precizitāti. Jau šobrīd ir skaidrs, ka viss labākie panākumi čempionātā būs tām komandām, kurām būs stiprākā nervu sistēma."
 
 
Latvijas junioru meiteņu izlase pasaules čempionātā startēs ar Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas komandu sporta spēļu asociācijas, Latvijas Kērlinga asociācijas un Talsu novada pašvaldības finansiālu atbalstu.
Latvijas junioru puišu izlase pasaules čempionātā startēs ar Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas komandu sporta spēļu asociācijas, Latvijas Kērlinga asociācijas, Ventspils domes, Talsu novada pašvaldības un Ķekavas novada pašvaldības finansiālu atbalstu.
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji