Spānijas un Kanādas apvienotā jaukto pāru komanda uzvar Nīderlandē
„Dutch Masters Mixed Doubles” jaukto pāru turnīrs Nīderlandes pilsētā Zutermerā norisinājās no 12. līdz 14.janvārim. Par šo sacensību uzvarētājiem kļuva I.Garsijas/B.Botčera (Spānija/Kanāda) komanda.
 
Pasaules kērlinga tūres (WCT) šī gada pirmajā jaukto pāru Eiropas posmā piedalījās 15 komandas. Par turnīra uzvarētājiem kļuva apvienotā komanda I.Garsija (Spānija) un B.Botčers (Kanāda), kuri līdz pat turnīra beigām palika nepārspēti. Finālā šī komanda sacentās pret jaukto pāru komandu no Spānijas O.Otajegi/M.Unanue. Spēle izvērtās ļoti līdzīga, jo tikai ar viena punkta pārsvaru 4:3 I.Garsija/B.Botčers uzvarēja savus pretiniekus.
 
Par 3.vietu „Dutch Masters Mixed Doubles” turnīrā sacentās M.Jēgi/S.Mihela komanda no Šveices ar pasaules kērlinga tūres ranga trešo labāko komandu K.Skaslieni/M.Nedregotenu no Norvēģijas. Pateicoties iegūtiem trim punktiem septītajā endā šveicieši sev nodrošināja uzvaru ar 7:3.
 
Abas Latvijas komandas turnīru iesāka ar uzvarām. Uzvaras gājienu nākamajā spēlē turpināja S.Blumbergas/R.Gulbja komanda, kura pārspēja spēcīgo ungāru pāri I.Šekerezas/G.Nagi, izraujot uzvaru pēdējā endā. Nākamajā spēlē pret šī turnīra čempiona titula ieguvējiem panākums bija tik tuvu, tomēr pretinieki tikai ekstra endā spēja pieveikt S.Blumbergas/R.Gulbja komandu. Savukārt grupas pēdējās spēles otrā puse padevās neveiksmīga un tika atzīts Skotijas komandas pārākums. Ar divām uzvarām un diviem zaudējumiem viņi nespēja kvalificēties izslēgšanas spēlēm.
 
Pēc uzvaras pirmajā spēlē D.Regžas/A.Regžas komandai turpinājumā vairs tik labi negāja. Nākamajās trīs grupas spēlēs viņi atzina pretinieku pārākumu. Līdz ar to viena uzvara un trīs zaudējumi neļāva viņiem turpināt cīņu turnīra nākamajā kārtā.
 
S.Blumbergas/R.Gulbja komandas spēļu rezultāti:
U 11:6 – K.Mūrsa/L.Vīlers (ASV)
U 8:7 – I.Šekerezas/G.Nagi (Ungārija)
Z 7:8 – I.Garsija/B.Botčers (Spānija/Kanāda) – spēle pieejama atkārtojumā
Z 4:9 – Dž.Stirlinga/F.Kigans (Skotija)
 
D.Regžas/A.Regžas komandas spēļu rezultāti:
U 6:4 – M.Vendela/F.Vingfors (Zviedrija)
Z 3:5 – M.Komarova/D.Gorjačevs (Krievija)
Z 2:8 – K.Skasliene/M.Nedregotens (Norvēģija)
Z 1:6 – M.Jēgi/S.Mihels (Šveice)
 
/U – uzvara, Z – zaudējums/
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji