D.Regža/A.Regža uzvar vienas dienas Latvijas jaukto pāru seriālā
Vakar, 18.martā ar pēdējo posmu noslēdzās šīs sezonas vienas dienas sacensību seriāls jauktajiem pāriem „Latvian Mixed Doubles Grand Prix”. Par šī turnīra kopvērtējuma uzvarētājiem kļuva Daces Regžas un Anša Regžas komanda.
 
Visas sezonas garumā tika izspēlēti septiņi „Latvian Mixed Doubles Grand Prix” seriāla posmi, kuros kopumā piedalījās 23 jaukto pāru komandas, tajā skaitā arī divas no Igaunijas.
 
Pēdējā posmā uzvaru izcīnīja šī gada Latvijas izlase – S.Blumberga/R.Gulbis, kas septītajā un astotajā endā atspēlēja četru punktu deficītu un izrāva uzvaru ar 9:8 ekstra endā pret I.Lindes/A.Veidemaņa komandu. Savukārt spēlē par posma 3.vietu tikās D.Zīle/A.Gavars ar E.Regžas/R.Freidensona komandu, kurā uzvarētājs noskaidrojās pašās spēles beigās, kad Dace Zīle ar pēdējo metienu ieguva divus punktus, tādējādi atnesot savai komandai uzvaru ar 6:4.
 
Pirms šī posma jau bija skaidrs, ka D.Regžas/A.Regžas komanda sev ir nodrošinājusi pirmo vietu „Latvian Mixed Doubles Grand Prix” kopvērtējumā, jo, piedaloties piecos no septiņiem posmiem, viņiem izdevās izcīnīt trīs reizes pirmo vietu posmā, bet pa vienai reizei otro un trešo vietu. Kopvērtējumā skaitīja labākos četrus rezultātus, kur viņi kopā sakrāja 437 punktus.
 
Pēdējā posmā tika risināts vietu sadalījums no 2. līdz 4.vietai, tomēr galu galā tas nemainījās un palika kāds tas bija pēc sestā posma. Kādai no komandām vajadzēja izcīnīt pirmo vietu, kas dotu lielāku punktu skaitu un iespēju pakāpties augstāk kopvērtējuma tabulā.
 
„Latvian Mixed Doubles Grand Prix” kopvērtējuma TOP 4:
 
1.vieta D.Regža/A.Regža
 
2.vieta I.Linde/A.Veidemanis
 
3.vieta E.Regža/R.Freidensons
 
4.vieta D.Zīle/A.Gavars
 
 
Organizatoru vārdā sakām paldies visiem dalībniekiem un apsveicam seriāla uzvarētājus Daci un Ansi Regžas, kā arī pārējos vadošā četrinieka pārus! (Jānis Rudzītis)
 
Sacensības rīko Rudzīšu kērlinga klubs sadarbībā ar Kērlinga halli un Latvijas Kērlinga asociāciju.
 
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji