Latvijas jaukto pāru kērlinga izlase dodas uz pārbaudes turnīru Skotijā
Kērlinga sezona tuvojas beigām un arī jaukto pāru pasaules kērlinga tūrē (WCT) atlikuši vairs tikai četri posmi. Tuvākais no tiem „Dumfries International Mixed Doubles” turnīrs no 23. līdz 25.martam norisināsies Skotijas pilsētā Damfrijā, startējot Latvijas izlasei – S.Blumbergai/R.Gulbim un Sporta kluba „OB” komandai D.Regžai/A.Regžam.
 
„Dumfries International Mixed Doubles” turnīrā piedalīsies 18 komandas, kuras sākotnēji sadalītas trijās grupās pa sešām, izspēlēs apļa turnīra kārtu, lai noskaidrotu astoņas labākās, kuras turpinās cīņu par titulu un naudas balvu 1500£ apmērā.
 
Sacensību dalībnieku vidū būs trīs no TOP 10 pasaules kērlinga tūres (WCT) ranga komandām – M.Tūrmane/H.Lills no Igaunijas (5.vieta), Z.Hajkova/T.Pauls no Čehijas (6.vieta) un M.Jēgi/S.Mihels no Šveices (7.vieta), kā arī daudzas spēcīgas mājinieku komandas.
 
Sporta kluba „OB” komanda D.Regža/A.Regža piedalīsies astotajā pasaules kērlinga tūres (WCT) posmā, pēdējos divos no tiem iekļūstot ceturtdaļfinālā. Savukārt Latvijas izlasei S.Blumbergai/R.Gulbim šis būs trešais WCT posms un iespēja pārbaudīt sevi pirms gaidāmā pasaules kērlinga čempionāta jauktajiem pāriem, kas no 21. Līdz 28.aprīlim norisināsies Esterzundā, Zviedrijā.
 
D.Regžas/A.Regžas komandas spēļu grafiks:
23.03. (pēc Latvijas laika)
13:30 – H.Ferīsa/M.Mūdijs (Skotija)
18:30 – Dž.Maklīrija/L.Maklīrijs (Skotija)
23:30 – Dž.Varda/I.Makrosans (Skotija)
24.03. (pēc Latvijas laika)
13:30 – L.Deivija/Dž.Kreiks (Skotija)
18:30 – I.Šekerezas/G.Nagi (Ungārija)
 
S.Blumbergas/R.Gulbja komandas spēļu grafiks:
23.03. (pēc Latvijas laika)
11:00 – F.Hendersone/A.Robsons (Skotija)
16:00 – M.Jēgi/S.Mihels (Šveice)
21:00 – A.Fovlera/T.Jagi (Anglija)
24.03. (pēc Latvijas laika)
11:00 – Dž.Teilore/A.Teilors (Skotija)
16:00 – Dž.Aitkena/D.Makenzijs (Skotija)
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji