Juniori uzsāks jaukto pāru izaicinājuma kausu

Sezonas pirmais jaukto pāru “MILZU! Izaicinājuma kauss junioriem” turnīra posms norisināsies 14.septembrī, piedaloties sešām komandām.


Uz šī turnīra katru posmu juniori piesakās individuāli un tiek sadalīti komandās, ņemot vērā reitingu, bet pirmajos posmos arī faktu, ka daļa no junioriem ir pretendenti uz Jaunatnes olimpisko spēļu izlasi. Kopā sezonā ir septiņi posmi, kuros jaunieši vāks punktus, lai noteiktu veiksmīgākos kopvērtējumā.
 

Pirmajā posmā startēs sešas komandas. Dalībnieku vidū gan meiteņu un puišu junioru izlases spēlētāji, gan Jaunatnes olimpisko spēļu izlases pretendenti, gan citi juniori ar lielāku un ne tik lielu pieredzi.

Debijas reize šajās sacensībās Eduardam Seļiverstovam un Laumai Rēdlihai. Eduards spēlēs kopā ar Annu Lasmani. Abi ir pretendenti uz izlases komandu, kura dosies uz Jaunatnes olimpiskajām spēlēm 2020.gada sākumā. Savukārt Lauma, kura nāk no hokeja lielģimenes, spēlēs kopā ar Reini Jučeru, kura ģimenei hokejs arī ir ļoti tuvs.
 

Tā kā juniori izrādījuši lielu interesi šajā sezonā, tad visticamāk 19.oktobra posms tiks pārcelts uz citu dienu.

Pagājušā sezonā veiksmīgākie kopvērtējumā meitenēm bija Ērika Patrīcija Bitmete, Katrīna Gaidule un Anna Lasmane, bet puišiem – Krišs Vonda, Roberts Reinis Buncis un Ričards Vonda.


Turnīra atbalstītāji MILZU!, Latvijas Kērlinga asociācija, Kērlinga halle un Venden.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji