Pirmajā izaicinājuma kausa posmā junioriem uzvar E.Stabulniece/R.Buncis

Sestdien, 14.septembrī bija nepieciešama puse dienas, neskatoties uz dažu dalībnieku dalības atcelšanu slimības dēļ, lai noskaidrotu “MILZU! Izaicinājuma kauss junioriem” pirmā posma veiksmīgākos. Par tiem kļuva Elīza Stabulniece un Roberts Reinis Buncis.


Otrās vietas ieguvējs tika noskaidrots pēdējā spēlē starp Annu Frančesku Gusti/Deividu Jēkabsonu un Katrīnu Gaiduli/Agati Regžu. Ar lielu pārsvaru par uzvarētājiem kļuva Guste/Jēkabsons.

Debijas reize šajās sacensības Laumai Rēdlihai, Agatei Regžai un Eduardam Seļiverstovam. Ja Eduardam sacensības nav sveša lieta un viņš jau regulāri piedalās dažādos turnīros komandas TKK/Zass sastāvā, tad Laumai un Agatei šīs bija tikai otrās sacensības un pavisam neierastā disciplīnā. Taču ar ļoti labiem partneriem ieguva attiecīgi 3.vietu Rēdliha/Jučers un 4.vietu Gaidule/Regža.

Savukārt ne tik veiksmīgs izvērtās šis posms 5.vietas ieguvējiem Ērikai Patrīcijai Bitmetei/Ričardam Vondam, kas tika pie vienas uzvaras, un 6.vietas ieguvējiem Annai Lasmanei/Eduardam Seļiverstovam, kas savas uzvaras noteikti iegūs nākamajā posmā.

Visprecīzāk LSD metienus šoreiz veica Guste, trīs metienu kopsummā uzmetot 51.5 cm.

Šajā sezonā katrā posmā divām labākajām komandām balvas no mūsu atbalstītāja MILZU! Šoreiz pie tām tika komandas Stabulniece/Buncis un Guste/Jēkabsons.


Nākamā posma datums tiks precizēts un izziņots drīzumā.
 

Turnīra atbalstītāji MILZU!, Latvijas Kērlinga asociācija, Kērlinga halle un Venden.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji