Otro reizi ziemeļu tūres jaukto pāru posmu D.Regža/A.Regža noslēdz 3.vietā

Aizvadītajā nedēļas nogalē no 6. līdz 8.decembrim netālu no Zviedrijas galvaspilsētas Stokholmas Sundbiberga kērlinga klubā norisinājās "WCT Bele Wrana Memorial 2019" jaukto pāru turnīrs. Mūsu komandai Dacei Regžai/Ansim Regžam izdevās izcīnīt augsto 3.vietu.

"WCT Bele Wrana Memorial" turnīrs ir ne tikai Pasaules kērlinga tūres (PKT) viens no posmiem, bet arī otrais no sezonas pieciem ziemeļu jaukto pāru turnīru posmiem. Šajā turnīrā 16 komandas, no tādām valstīm kā Dānija, Igaunija, Latvija, Polija, Somija un Zviedrija, startēja divās divīzijās – elites un atklātajā jeb “Open”. Mūsu jauktais pāris piedalījās Elites grupas astoņu komandu turnīrā.
 

Regža/Regža turnīru iesāka pret Fransoni/Konu ar uzvaru spraigā spēlē, nozogot punktu astotajā endā. Zaudējums otrajā spēlē Heldinai/Heldinam netraucēja trešajā gūt pārliecinošu uzvaru pār Alstromu/Norinu, tiekoties ar šiem pašiem pretiniekiem ceturtdaļfināla spēlē. Šoreiz pretinieki izrādīja lielāku pretestību un tikai astotajā endā mūsu komandas izcīnītie divi punkti, ieveda viņus sacensību pusfinālā.

Pusfināls diemžēl izvērtās pagalam neveiksmīgs pret mūsu kaimiņiem igauņiem Tūrmani/Lillu, kuri guva pārliecinošu uzvaru sešos endos. Savukārt cīņā par 3.vietu pretim atkal šī turnīra pirmās spēles pretinieki, kurus arī šajā mačā izdevās uzvarēt ar tādu pašu rezultātu 7:6, izcīnot 3.vietu "WCT Bele Wrana Memorial 2019" turnīrā.

Finālā tikās mūsu pāri darītāji igauņi ar Izabellas Andersones/Simona Granboma (Zviedrija) komandu. Pamatturnīra spēlē zviedri bija pārāki ar 8:6, savukārt fināla spēli viņi aizvadīja vēl pārliecinošāk, pārspējot Tūrmani/Lillu ar 8:4 un izcīnot "WCT Bele Wrana Memorial 2019" titulu.
 

D.Regžas/A.Regžas spēļu rezultāti:
7:6 – S.Fransone/G.Kons (Zviedrija)
5:7 – Dž.Heldina/M.Heldins (Zviedrija)
7:2 – V.Alstroma/A.Norins (Zviedrija)
7:6 – V.Alstroma/A.Norins (Zviedrija) /ceturtdaļfināls/
2:8 – M.Tūrmane/H.Lills (Igaunija) /pusfināls/
7:6 – S.Fransone/G.Kons (Zviedrija) /spēle par 3.vietu/

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji